Gry PC: Leksykon

Wybierz gry rozpoczynające się na literę:
A B C D E F G H I J K L M N O P R S Ś T U V W X Y Z

Przyszłość Rzymu jest w twoich rękach: jakie dziedzictwo pozostawisz? Wciel się w młodego Legatusa, którego ojciec został zamordowany przez nieznanego politycznego wroga, co zmusza cię do ucieczki z Rzymu i dołączenia do wojskowej kampanii mającej na celu stłumienie greckiej rebelii. Krok po kroku zwiększysz swoją wojskową biegłość, rozwiniesz umiejętności walki i staniesz się Legatusem, któremu należy się szacunek i którego trzeba się bać.

Załóż zbroję gladiatora i wkrocz na arenę ze swoimi pretorianami, aby zdobyć sławę i fortunę. Wprowadzając klasę gladiatora do Expeditions: Rome, to DLC wprowadza nowy sposób na poznanie rozgałęziającej się historii gry w ramach 3 nowych podklas gladiatorów: możesz wcielić się w twardego i ciężko opancerzonego murmillo, wysoce mobilnego i przebiegłego retiariusa lub manipulującego moralami provocatora.

Expeditions: Viking to niezwykle oczekiwana kontynuacja debiutanckiej gry Logic Artists – Expeditions: Conquistador. W drugiej odsłonie gracz wcieli się w rolę lidera cichej, nordyckiej wioski. Ponieważ sąsiedzi snują przeciwko niej niecne plany, trzeba zebrać siły i przekroczyć morza, aby odkryć królestwa Wysp Brytyjskich – to właśnie tam czekają bogactwo i potęga.

Brak opisu niniejszej gry.

Strony: « Pierwsza 2 3 4