Chronicle: Runescape Legends

Podstawowe informacje

Igraj z przeznaczeniem legend, tocząc strategiczną i wyrozumowaną walkę, w której od układu twoich kart zależy czyjeś życie. Pokonaj rywali, rozwijaj swoją talię, opanowuj strategie, zdobywaj nagrody i dostosowuj swoje legendy, stale przerabiając swoją historię w Chronicle.

Chronicle: RuneScape Legends to wyjątkowa, strategiczna wariacja na temat karcianek. Twórz swoją spektakularną opowieść, walcz z przeciwnikami o złoto oraz premie i zmierz się z unikatową formułą karcianej rywalizacji gracz kontra gracz.

  • STRATEGICZNA KARCIANKA ZBUDOWANA WOKÓŁ PRZYGODY: Dzięki RPG-owej mechanice awansu na kolejne poziomy i rozwoju umiejętności Chronicle odchodzi od prostego modelu walki o kontrolę nad planszą w stronę doświadczenia bardziej strategicznego i łatwiejszego do dostosowania do wymogów gracza.
  • WIĘCEJ RPG W TWOJEJ KARCIANCE: Wraz z rozpoczęciem każdego rozdziału zablokujesz do czterech kart, z którymi będziesz walczyć. Kolejno z nimi rywalizujesz, a każda z nich reprezentuje postępy i działania w ramach twojej misji. Zamiast na tradycyjnej arenie będziesz walczyć w rozbudowanych, trójwymiarowych środowiskach znanych ze świata RuneScape.
  • WYZWANIA I KONKURENCYJNOŚĆ: Karty graczy to zarówno twoja najpotężniejsza broń, jak i największa słabość. Będziesz zabijać potwory, bossów i innych wrogów, żeby zdobywać złoto, przedmioty i wzmocnienia... ale twój przeciwnik również! Czy zdołasz rozłożyć karty tak, żeby przygotować zwycięstwo, przetrwać potyczki i pokonać rywala?
  • KONFIGURACJA I PERSONALIZACJA: Narzędzia do wytwarzania, rangi i odznaki pozwolą ci pokazać przeciwnikowi, dlaczego ma powody do obaw przed starciem z tobą.
  • WIĘCEJ UMIEJĘTNOŚCI, MNIEJ SZCZĘŚCIA: Żadnych generatorów liczb losowych, zmiennych wartości ani mechanizmów kontrolowania kart na tej samej planszy. W Chronicle element niepewności dotyczy sekwencji kart w każdym rozdziale i pozytywnego lub negatywnego wpływu tejże na łańcuchy zagranych wcześniej kart.
  • LICZNE TRYBY I SPOSOBY ROZGRYWKI: Tryb solowy i swobodny pozwalają ci rozwijać swoje umiejętności, podczas gdy w grze rankingowej wspinasz się po szczeblach rankingów. Eksploracja lochów z kolei daje możliwość dostosowania talii, uczestniczenia w wyzwaniach PvP i zdobywania obfitych nagród.

News

więcej...