Endless Legend: Guardians

Podstawowe informacje

We wszechświecie są rzeczy starsze i potężniejsze niż Bezkreśni. Ich historia to jedynie rozdział w księdze dziejów; to tylko kilkaset wieków. A co ze starszymi bytami, innymi siłami? Czy zniknęły przed przybyciem Bezkresnych, czy też Bezkreśni, u szczytu swojej potęgi, podbili i kontrolowali je? A teraz, kiedy Bezkreśni przestali istnieć lub odeszli, być może niektóre z tych starych istot nagle znowu się pojawią... ?

ODKRYJ POTENCJAŁ STRAŻNIKÓW

Starożytne olbrzymy, będące przedłużeniem samej Aurigi, zerwały swoje kajdany, w które zakuli je Bezkreśni. Posiądź ich legendarną moc i narzuć swoje zwierzchnictwo pozostałym imperiom! Odszukaj i użyj klejnotów (przedmiotów nowej kategorii), aby jeszcze bardziej zwiększyć potencjał Strażników dzięki wzmocnieniom i nowym umiejętnościom.

GIOS

Strażnik Ziemi, który wyczuwa wszystko, co porusza się wewnątrz lub na powierzchni planety. Gdy ten prastary gigant staje na polu bitwy, wywołuje trzęsienia ziemi, zadając za ich pomocą poważne obrażenia obszarowe jednostkom wroga. W razie potrzeby potrafi również naprawiać fortyfikacje miasta.

NEROS

Strażnik Wody. Wsłuchuje się w echa teraźniejszości i tego, co minione. Gdy przemierza terytoria wroga, jest w stanie zrównać z ziemią wieże obserwacyjne i ekstraktory. Podczas bitwy Neros powoduje uderzenie tsunami wywołujące obrażenia, których skala zależy od odległości dzielącej ofiarę od epicentrum ataku.

FOTIOS

Strażnik Ognia połączony więzią z pierwotną mocą ognia. Potrafi wyemitować potężny snop światła znacznie zwiększający zasięg widzenia. W trakcie walki Fotios zadaje wrogom rozciągnięte w czasie obrażenia od ognia.

ATMOS

Strażnik Powietrza podążający za wiatrami i woniami Aurigi. Mimo swych pokaźnych rozmiarów ten gigant jest w stanie teleportować się w ramach zasięgu widzenia, w mgnieniu oka pokonując duże dystanse. Atmos sieje postrach również dlatego, że zyskuje na sile za każdym razem, gdy odbierze komuś życie.

SKOROS

Strażnik Pyłu naturalnie zestrojony z magicznymi siłami Aurigi. Dysponuje zdolnością kompletnego uleczenia wszystkich sprzymierzonych armii, podczas bitwy może również manipulować wrogiem za pomocą czarów kontrolujących umysł.

STAŃ DO WALKI O WŁADZĘ

Legendarne Czyny to kolejny sposób walki o wpływy z innymi imperiami. W tych wymuszających rywalizację wyzwaniach najlepsi zdobędą różnego rodzaju nagrody: premie, technologie, zasoby i przedmioty. Poza tym teraz Auriga jest miejscem, w którym rozgrywają się Wydarzenia Globalne. W ich trakcie wszystkie imperia wezmą udział w misjach wymagających zarówno rywalizacji, jak i współpracy. Triumfatorzy będą nagradzani zasobami, przedmiotami i specjalnymi jednostkami!

  • 10 Legendarnych Czynów: Dokonania tych wyjątkowych osiągnięć można się podjąć w różnych erach. To zadanie dla pojedynczego gracza. Jeśli mu się uda, zdobędzie potężne premie dzięki odblokowaniu nowych technologii, przedmiotów lub ulepszeń miasta zaprojektowanych z myślą o ekspansji.
  • 10 Wydarzeń Globalnych: Spraw, aby Twoja frakcja wywoływała najwięcej niespodziewanych wydarzeń odciskających swe piętno na całej planecie.
  • Misje wymagające rywalizacji i współpracy: Dodano zarówno misje oparte na współpracy graczy, jak i ich rywalizacji. W przypadku powodzenia na zwycięzców czeka nagroda, w razie klęski – bolesne konsekwencje.

ZBUDUJ POTĘŻNE IMPERIUM

Rywalizuj z innymi imperiami, aby wznieść nawet pięć Legendarnych Budowli. Zdobądź potężne ulepszenia miasta, dzięki którym zwiększysz produkcję zasobów, aprobatę i wpływy. Unikalne budynki dodatkowo poszerzają możliwości dostosowania imperium do własnych potrzeb dzięki odblokowaniu dostępu do specjalistycznych ulepszeń miasta opracowanych z myślą o spełnieniu określonych warunków zwycięstwa.

  • 5 Legendarnych Budowli: To przedsięwzięcia o gigantycznej skali, których końcowy efekt wzbudza zachwyt. Na każdą z er przypada jedna budowla, którą może wznieść tylko pojedynczy gracz. Dokonanie Legendarnych czynów pozwala uzyskać dostęp do tych budynków. Są one do tego stopnia majestatyczne i potężne, że widać je na mapie.
  • 10 Unikalnych Budynków: Dodatkowe wyjątkowe obiekty zapewniające korzyści i umożliwiające graczom przeprowadzanie specjalizacji miast w zależności od ich otoczenia.
  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 29.04.2015
  • Oficjalna strona: http://

News

więcej...