Endless Legend: Symbioza

Podstawowe informacje

Endless Legend: Symbioza wprowadza nowe ogromne bestie zwane Urkanami, a także nową frakcję: Mikara.

Mikara
Ta starożytna cywilizacja prawdziwych wojowników wywodzi się od organizmów jednokomórkowych, które rozwinęły się na drodze ewolucji i asymilacji. Ich jedynym celem jest przywrócenie Auridze równowagi.

Mikara pochodzą z wyjątkowego miasta-trzonu i zasilają swoją gospodarkę, tworząc przerosty w interesujących ich miejscach. Choć nie mogą osiedlać się na nowych terenach, są jednak w stanie zamieniać podbite miasta w miasta widma i pozyskiwać z nich dodatkowe zasoby. Po kilku turach symbioza z podbitym miastem zapewnia im specjalne bonusy...

Nowe gigantyczne jednostki: Urkany
Urkany to olbrzymie bestie, które pojawiają się w losowych miejscach mapy i przejmują kontrolę nad neutralnym terenem. Aby oswoić takie stworzenie, imperia będą musiały je przekupić lub pokonać w bitwie, do której staną także sługi Urkana. Oswojenie Urkana odblokowuje zestaw wyjątkowych umiejętności pasujących zarówno do defensywnego, jak i agresywnego stylu gry.

News

Nie tylko fani Endless Space 2 mogą dziś cieszyć się z nowego dodatku. Endless Legend, kolejny flagowy tytuł Amplitude Studios, również został rozszerzony o nowe DLC, które nosi tytuł Symbioza.

więcej...