Gwint: Novigrad

Podstawowe informacje

Witaj w Novigradzie!

Nie daj się zwieść pięknu i bogactwu tego miasta — od środka toczy je zgnilizna. O kontrolę nad jego ulicami wszelkimi dostępnymi środkami walczą przywódcy lokalnego półświatka. Ostatnio jednak dzieją się dziwne rzeczy, a rywalizujące ze sobą do niedawna gangi zaczęły współpracować. Z chaosu coś się rodzi, pytanie dlaczego? A co najważniejsze, co?

POZNAJ SYNDYKAT, NOWĄ FRAKCJĘ GWINTA!

Koniec z tajemnicami — Syndykat dołącza do GWINTA jako szósta grywalna frakcja! Zbierz ponad 90 nowych kart, reprezentujących mroczne sekrety novigradzkiego półświatka, w tym 15 kart wielofrakcyjnych (po 3 na każdą istniejącą frakcję), które możesz wykorzystać w swoich dotychczasowych taliach. 

NAJWIĘKSI ZBRODNIARZE NOVIGRADU

Poznaj 5 nowych dowódców o wyjątkowych umiejętnościach: zastraszaj wrogów jako zuchwały przywódca gangu, Tasak; kryj się w mroku jako nieuchwytny, mający wszędzie informatorów Król Żebraków; oczyść miasto z niewiernych jako Hemmelfart, bezwzględny hierarcha Novigradu... A to dopiero początek.

NOWE SPOSOBY GRY

Syndykat wprowadza zupełnie nową mechanikę! Korony, oficjalna waluta Novigradu, mogą być wykorzystywane aby aktywować umiejętności kart, które posiadają słowo kluczowe Opłata.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 28.06.2019
  • Oficjalna strona: https://www.playgwent.com/

News

więcej...