Hearthstone: Wiedźmi Las

Podstawowe informacje

Między Gilneas a pradawną knieją górującą nad murami miasta przez lata utrzymywał się niełatwy pokój. Życie mieszkańców toczyło się normalnym biegiem w cieniu złowrogich, leśnych gigantów. Gilneanom daleko jednak do zwykłych ludzi, dlatego wkraczali między drzewa bez lęku.

Tak było zanim ciemność opanowała serce kniei... zanim zapadła klątwa Wiedźmiego Lasu!

Nieprzenikniona mgła przykryła kręte ścieżki. Powykrzywiane drzewa łapczywie wyciągają gałęzie ku zbłąkanym wędrowcom. Przerażeni nieszczęśnicy opowiadają później o bezkształtnych cieniach przemykających wśród nienaturalnych oparów. Zdarza się, że w najczarniejszych godzinach nocy Gilneanie widzą mrożące krew w żyłach postacie w samym mieście – błąkają się po wąskich alejkach i spowitych mgłą, brukowanych uliczkach.

Podróżnicy, którzy lekkomyślnie zapuszczają się po zmroku za mury miasta, prosto w dziką knieję, już stamtąd nie wracają. Wiedźmi Las nie oszczędza nikogo!

Dołączcie do śmiałków polujących na źródło przerażającej klątwy! Nieważne, jaka istota zamieszkała w sercu Wiedźmiego Lasu – wkrótce przekona się, że z królestwem Gilneas nie należy zadzierać, bo jego mieszkańcy potrafią nieźle się odgryźć.

Wiedźmi Las to nowe, przyprawiające o dreszcze rozszerzenie do Hearthstone, w którym znajdziecie 135 świeżutkich kart!

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 30.04.2018
  • Oficjalna strona: https://playhearthstone.com/

News

Kiedy 27 lat temu Mike Morhaime wraz z Allenem Adhamem i Frankiem Pearcem zakładał Blizzard Entertainment (wówczas jako Silicon & Synapse), nie spodziewał się, dokąd zaprowadzi go ta podróż. Wczoraj wieloletni prezes amerykańskiego giganta poinformował o swoim odejściu z firmy.

więcej...