Hearthstone: Zjednoczeni w Wichrogrodzie

Podstawowe informacje

Poszukiwacze przygód, witajcie w Wichrogrodzie! Ta pełna handlu, lśniącego ekwipunku i epickich wierzchowców majestatyczna stolica to świadectwo wszystkiego, co drogie Przymierzu i jest idealnym miejscem na odpoczynek oraz przygotowanie się do kolejnego etapu podróży. O przygotowaniach nie można zresztą zapomnieć, ponieważ pod nieskazitelnymi murami zamku czai się niebezpieczeństwo. Miasto nie może paść, i nie zamierza! Połączcie siły ze starymi sojusznikami i nowymi przyjaciółmi. Jesteśmy zdecydowani, nieustępliwi i... Zjednoczeni w Wichrogrodzie!

Nowe słowo kluczowe: Wymiana

Sklepikarze, piekarze i kupcy przybywają do Wichrogrodu, by sprzedać swoje towary poszukiwaczom przygód, którzy właśnie zdobyli trochę nadprogramowego złota. Karty ze słowem kluczowym Wymiana można zagrać normalnie albo wymienić na losową kartę z talii gracza za niewygórowaną cenę 1 kryształu many!

Serie zadań

Przygoda jest tak dobra, jak wykonywane w jej trakcie zadania. Wszystkie 10 klas będzie miało dostęp do Serii zadań, prezentujących podróż najemnika z każdej z klas przez Wichrogród. Serie zadań to legendarne zaklęcia, które zagrywacie z ręki i które mają 3 etapy. Za ukończenie każdego z nich otrzymacie nagrodę, a na koniec Serii zadań zgarniecie potężnego legendarnego stronnika-najemnika!

Narzędzia profesji i wierzchowce

Pustkowa wiele was nauczyły, więc czas na awans! Wybierzcie wierzchowca, który pomoże wam w bitwie – i będzie walczył, gdy was już zabraknie! A może podczas pobytu w Wichrogrodzie nauczycie się czegoś nowego? Narzędzia profesji to bronie, które zamiast ataku mają specjalne efekty. Zbierzcie potrzebne materiały i wypróbujcie ich wspaniałe działanie!

Aktualizacja 2 fazy

Zjednoczeni w Wichrogrodzie rozpoczną 2 fazę Roku Gryfa, wprowadzającą duże zmiany do Ustawek, w tym premierę elementów kosmetycznych w tym trybie, odświeżenie typów stronników i regularne aktualizacje zawartości. Będziemy również aktualizować Starcia, Karczemne bójki i rozgrywkę jednoosobową. Ponadto w 2 fazie Roku Gryfa w grze pojawi się tryb Najemnicy! 

News

więcej...