I, The Inquisitor

Podstawowe informacje

"I, the Inquisitor" to napędzana fabułą, przygodowa gra dark fantasy z elementami akcji i trudnymi wyborami moralnymi. Gra oparta na bestsellerowym Cyklu Inkwizytorskim autorstwa Jacka Piekary rozgrywa się w alternatywnej wersji świata, w którym Jezus nie umarł na krzyżu, lecz zszedł z niego i brutalnie rozprawił się ze swoimi wrogami. Od tamtych wydarzeń minęły wieki. Tysiąc pięćset lat później gorliwi inkwizytorzy strzegą czystości wiary, egzekwując silną ręką praw przesiąkniętego krwią Kościoła. Jesteś Mordimerem Madderdinem, jednym z inkwizytorów w służbie Boga. Święte

Officjum wysłało cię do przepełnionego grzesznikami miasta Koenigstein. Wykonaj zlecone ci zadanie, rozwiąż sprawę tajemniczego morderstwa, rozpraw się z innowiercami i jednocześnie odkryj prawdę o mrocznym złu z innego świata, które próbuje się z niego uwolnić.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska):

News

Prace nad grą I, The Inquisitor, opartą na cyklu inkwizytorskim Jacka Piekary, trwają już od wielu miesięcy, jednak ostatnio wieści o projekcie jest jak na lekarstwo. Na szczęście dziś mamy dla odmiany wiadomość i to zdecydowanie dobrą!

więcej...