Monster Hunter World: Iceborne

Podstawowe informacje

Ogromne rozszerzenie „Monster Hunter World: Iceborne”

Zróżnicowane lokalizacje tętniące życiem.

Mnóstwo potworów polujących na siebie nawzajem i walczących o terytorium.

Nowa mechanika łowów, wykorzystująca bogactwo elementów otoczenia.

Monster Hunter: World — gra, w której poznaliśmy nowy styl polowań

— staje się jeszcze większa dzięki ogromnemu rozszerzeniu Monster Hunter World: Iceborne!

Zupełnie nowa mechanika łowów

Wszystkie 14 typów broni wzbogacono o nowe ruchy i kombinacje. Każda broń ma jeszcze więcej unikatowych działań. Każda broń umożliwia teraz korzystanie z chwytaka, nowej funkcji procy, pozwalającej przyczepiać się do potworów. Ta technika wyczerpuje wytrzymałość, ale otwiera nowe możliwości kontrolowania ruchu potworów!

Nowy poziom trudności zadań: poziom mistrzowski!

Oprócz poziomów niskiego i wysokiego dodaliśmy nowy poziom trudności zadań o nazwie „poziom mistrzowski”.

Zadania na poziomie mistrzowskim będą dostępne po zakupie rozszerzenia Iceborne. W ramach tych zadań gracze będą mogli zdobywać nowe materiały i walczyć z jeszcze silniejszymi potworami!

Nowa lokalizacja: Szronisty Brzeg

Szronisty Brzeg — nieznaną krainę, której nie odkrył jeszcze człowiek — zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, roślin i potworów, które mogą egzystować tylko w surowym klimacie. Jest ona także zróżnicowana pod względem geograficznym — znajdziesz tu połacie śniegu, który spowalnia ruch, przyjemne gorące źródła, a nawet niestabilne tereny grożące osunięciem! Efekty wizualne należą do najbardziej szczegółowych w serii Monster Hunter!

Mnóstwo nowych potworów!

Szronisty Brzeg zamieszkuje wiele nowych zwierząt i potworów, na przykład pływający w śniegu Beotodus, rozszalały Banbaro oraz tajemniczy prastary smok Velkhana.

Wprowadzamy zmiany także w znanych krainach! Fani mogą wypatrywać nowych śladów swoich ulubionych potworów, takich jak Tigrex czy Nargacuga!