Operencia: The Stolen Sun

Podstawowe informacje

Operencia: The Stolen Sun zawiera wszystko co kochacie w klasycznych, pierwszoosobowych grach dungeon-crawlers, gdzie tradycyjna rozgrywka RPG z systemem turowym została dostosowana do obecnych trendów. Zbierz drużynę niepowtarzalnych postaci i poprowadź ją przez świat inspirowany środkowoeuropejską mitologią, w którym historia spotyka się z legendą. Silnik Unreal Engine 4 zapewnia zapierające dech w piersiach lokalizacje, od klasycznych grobowców i lochów, po zaczarowane zamki i miedziane lasy.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 29.03.2019
  • Oficjalna strona: https://operenciarpg.com/

News

Z lekkim zaskoczeniem dotarła do mnie wiadomość, że Zen Studios udostępniło kolejną aktualizację gry Operencia: The Stolen Sun. I to aktulizację niebylejaką, bowiem wzbogacającą tego dungeon crawlera o tryb VR!

więcej...

Pod lupą

Operencia: The Stolen Sun - wywiad z Chrisem Bakerem

W dzisiejszych czasach, gdy na Steamie niemal każdego dnia odbywa się premiera co najmniej jednej gry, niezależnym deweloperom niezwykle trudno o zwrócenie uwagi na swoje produkty. Aby tak się stało, koncept musi być naprawdę oryginalny - i taki z pewnością jest w przypadku Operencia: The Stolen Sun, nowej produkcji Zen Studios.

więcej...