Shadow Tactics: Blades of Shogun - Aiko's Choice

Podstawowe informacje

Aiko’s Choice to zupełnie nowe samodzielne rozszerzenie do uwielbianej przez graczy taktycznej skradanki Shadow Tactics: Blades of the Shogun osadzonej w Japonii okresu Edo.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice koncentruje się na jednej z głównych bohaterek gry – znakomitej kunoichi Aiko, która jest mistrzynią kamuflażu i potrafi odwracać uwagę przeciwników przebrana za gejszę. Choć Aiko była pewna, że porzuciła swe dawne życie, z cienia wyłania się nowy przeciwnik mający silny związek z jej przeszłością. Wraz ze śmiertelnie niebezpiecznymi przyjaciółmi Aiko wyrusza, by zapolować na duchy swojej przeszłości...

Rozszerzenie obejmuje trzy pełnoprawne misje główne osadzone w zupełnie nowych miejscach, a także trzy krótsze zadania będące formą przerywników.

Podobnie jak w grze głównej przejmujesz kontrolę nad drużyną śmiertelnie niebezpiecznych zabójców i przekradasz się w cieniu pomiędzy dziesiątkami przeciwników. Dobierz odpowiednią taktykę, by przeniknąć do baz wroga ukrytych w lasach lub tętniących życiem miasteczkach epoki Edo. Zastawiaj pułapki, truj i rozpraszaj przeciwników lub całkowicie ich unikaj. Starannie planuj każdy swój ruch i korzystaj z pomysłowych strategii, by pokonać wrogów i ukończyć każdą z czekających Cię wymagających misji!

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 06.12.2021

News

więcej...