Podążaj Twitter FacebookGry PC

Podstawowe informacje

Gry PC - Leksykon - TES V: Skyrim

Skyrim to od dawna oczekiwana, nowa odsłona kultowej serii gier RPG Elder Scrolls i kontynuacja Gry Roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion!Całe Tamriel znalazło się na krawędzi. Wysoki król ze Skyrim został zamordowany. Sojusze tworzą się i rozpadają w nadciągającej grze o tron.Pośród rozpoczynającego się konfliktu budzi się o wiele groźniejsze, starożytne zło. Smoki, od dawna ukryte między wierszami Pradawnych Zwojów, powróciły do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium, stoi pod znakiem zapytania.Wszyscy czekają na spełnienie przepowiedni: nadejście zrodzonego ze smoków — bohatera posiadającego moc Głosu. Jest on jedyną istotą zdolną stanąć na równi ze smokami.

News

Gry PC - News - Skyrim Special Edition bez wsparcia SKSE jeszcze przez długi czas

Skyrim Special Edition bez wsparcia SKSE jeszcze przez długi czas

Skyrim Script Extender, w skrócie SKSE, to jedno z najważniejszych narzędzi do Skyrima, jakie kiedykolwiek powstały. Mimo tego, plugin wciąż nie posiada swojego odpowiednika dla Skyrim Special Edition i nie wiadomo, kiedy to się zmieni.

10.04.2017 01:10

» Zobacz więcej newsów...

 

Pod lupą

Gry PC - Pod lupą - Wędrując ku Północy - recenzja Skyrim Special Edition

Wędrując ku Północy - recenzja Skyrim Special Edition

Gry Bethesdy starzeją się bardzo dobrze: długo i dostojnie. Kiedy o większości produkcji zapomina się po kilku miesiącach lub maksymalnie roku, dzieła studia z amerykańskiego Maryland cieszą się ogromną popularnością nawet kilka lat po wydaniu. Świetnym tego przykładem jest wydany w 2011 r. The Elder Scrolls V: Skyrim, który po dzień dzisiejszy osiąga znakomite wyniki na Steamie pod względem liczby graczy oraz czasu spędzonego wewnątrz gry. Mimo tego Bethesda podjęła decyzję, że ich słynna produkcja potrzebuje wersji "zremasterowanej". Tak powstała Special Edition: ulepszona i zawierająca w sobie "podstawkę" oraz wszystkie dodatki (Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn). W skrócie Skyrim SE.

03.01.2017 14:35

     

    Galeria

    » Zobacz więcej galerii