Podążaj Twitter FacebookGry PC

Podstawowe informacje

Gry PC - Leksykon - TES V: Skyrim

Skyrim to od dawna oczekiwana, nowa odsłona kultowej serii gier RPG Elder Scrolls i kontynuacja Gry Roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion!Całe Tamriel znalazło się na krawędzi. Wysoki król ze Skyrim został zamordowany. Sojusze tworzą się i rozpadają w nadciągającej grze o tron.Pośród rozpoczynającego się konfliktu budzi się o wiele groźniejsze, starożytne zło. Smoki, od dawna ukryte między wierszami Pradawnych Zwojów, powróciły do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium, stoi pod znakiem zapytania.Wszyscy czekają na spełnienie przepowiedni: nadejście zrodzonego ze smoków — bohatera posiadającego moc Głosu. Jest on jedyną istotą zdolną stanąć na równi ze smokami.

News

Gry PC - News - Enderal: Forgotten Stories wprowadzi do gry nową klasę postaci

Enderal: Forgotten Stories wprowadzi do gry nową klasę postaci

Jedną z najbardziej krytykowanych rzeczy w Enderalu był brak autorskiej, rozbudowanej mechaniki craftingu. Twórcy moda postanowili odpowiedzieć na te zarzuty w najlepszy możliwy sposób: nową klasą postaci, która pojawi się w darmowym DLC pt. Forgotten Stories.

11.03.2017 15:38

» Zobacz więcej newsów...

 

Pod lupą

Gry PC - Pod lupą - Wędrując ku Północy - recenzja Skyrim Special Edition

Wędrując ku Północy - recenzja Skyrim Special Edition

Gry Bethesdy starzeją się bardzo dobrze: długo i dostojnie. Kiedy o większości produkcji zapomina się po kilku miesiącach lub maksymalnie roku, dzieła studia z amerykańskiego Maryland cieszą się ogromną popularnością nawet kilka lat po wydaniu. Świetnym tego przykładem jest wydany w 2011 r. The Elder Scrolls V: Skyrim, który po dzień dzisiejszy osiąga znakomite wyniki na Steamie pod względem liczby graczy oraz czasu spędzonego wewnątrz gry. Mimo tego Bethesda podjęła decyzję, że ich słynna produkcja potrzebuje wersji "zremasterowanej". Tak powstała Special Edition: ulepszona i zawierająca w sobie "podstawkę" oraz wszystkie dodatki (Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn). W skrócie Skyrim SE.

03.01.2017 14:35

     

    Galeria

    » Zobacz więcej galerii