The Elder Scrolls Online: Morrowind

Podstawowe informacje

„Morrowind potrzebuje was wszystkich.”

Los Morrowind jest niepewny, a ty musisz popisać się bohaterstwem i pomóc Vivecowi, legendarnemu wojownikowi-poecie oraz strażnikowi Vvardenfell, ocalić świat od daedrycznego zagrożenia. Akcja nowego rozdziału ESO rozgrywa się na około 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III i zabiera nas do znanych miejsc w czasie, gdy próbujemy rozwikłać tajemnicę choroby Viveca i przywrócić mu siłę. Podróżuj z wulkanicznych Ashlands po wypełnione grzybami lasy i przejdź się ulicami Vivec City, które w tym czasie jest dopiero wznoszone.

Największy teren w historii dodatków do ESO, zupełnie nowa klasa gracza i dynamiczny nowy tryb gracz kontra gracz – The Elder Scrolls: Morrowind to idealne miejsce dla nowych graczy, aby rozpocząć przygody, oraz świetna okazja dla weteranów do kontynuacji przygody.

Stworzenie nowej postaci może być naprawdę dobrym pomysłem, gdyż Morrowind wprowadza pierwszą nową klasę od czasu premiery oryginalnego ESO. Nowa klasa Warden pozwala korzystać z potężnej magii przyrody i – zgodnie z serią Elder Scrolls – można ją spersonalizować za pomocą licznych umiejętności i dopasować do własnego stylu gry. Odkryj wyspę Vvardenfell i ruszaj do boju jako Warden, wiedząc, że nieustraszony War Bear (niedźwiedź bojowy) zawsze będzie cię wspierał.