The Last Oricru

Podstawowe informacje

The Last Oricru to fabularna gra akcji, która rzuci cię w wir wojny między dwoma rasami na częściowo uformowanej planecie oddzielonej od kosmosu specjalną barierą ochronną. Twoje decyzje będą miały wpływ na rozgrywkę, przebieg konfliktu i jego wynik. Przeżyj setki dynamicznych walk łączących brutalny, średniowieczny styl walki z rzeczywistością świata sci-fi, w którym każda decyzja niesie ze sobą konsekwencje. Awansuj bohatera, ulepszaj jego umiejętności, aby poradzić sobie z bossami i przygotuj się na bezprecedensową feerię możliwości.

Intrygująca opowieść

Poznaj zagadkową przeszłość świata gry. Odkryj spisek będący źródłem bieżących wydarzeń. Zrozum, czym kierują się strony konfliktu albo po prostu zignoruj to i patrz, jak świat ogarnia pożoga. Fabuła gry The Last Oricru jest niezwykle złożona i poznanie wszystkich jej elementów może wymagać przechodzenia gry wiele razy.

Znaczące decyzje

Gra zawiera ogromny schemat decyzji, które wpływają na jej przebieg, rozwój fabuły, postaci i zakończenia, a także wygląd poziomów i tempo rozgrywki. Wszystkie twoje dokonania, zadania poboczne i zabici wrogowie wpłyną na twoją opinię w oczach przedstawicieli poszczególnych frakcji. Grę The Last Oricru można przejść na wiele sposobów i żadna decyzja nie jest ani dobra, ani zła. Każda z nich wpłynie natomiast na losy świata gry... dosłownie!

Walki pełne wyzwań

System walki gry łatwo opanować, ale do prawdziwego mistrzostwa prowadzi długa i niezwykle satysfakcjonująca droga. Dostępne są różne rodzaje broni białej i dystansowej z niepowtarzalnymi animacjami ataku i dodatkowymi zdolnościami, tarcze, przedmioty technomagiczne, system zarządzania wagą ekwipunku oraz system ulepszania oferujący szeroki wachlarz personalizacji pod kątem własnego stylu gry. Liczne walki zbiorowe sprawdzą lojalność twoją i towarzyszy broni. Przemierzając różne rejony rozdartego wojną świata, możesz też zaskakiwać nieświadomych zagrożenia wrogów. Przygotuj się jednak, że możesz zginąć... i to nie raz!

Lokalny tryb współpracy

Zaproś znajomych lub kogoś wyjątkowego na wspólną przygodę! Gra The Last Oricru oferuje wyjątkowy tryb współpracy, w którym można znaleźć nowe sposoby na bossów lub odkrywanie niezwykłych ukrytych obszarów. Klasyczny system statystyk postaci znany z gier fabularnych umożliwia ich rozwijanie na wiele sposobów, zapewniając szeroki wachlarz ról – od twardego tanka walczącego w zwarciu i chroniącego łucznika w drużynie, po duet magów wspierających się nawzajem zaklęciami i dziesiątkujących nimi wrogów. Można też grać dwoma mistrzami miecza, którzy wycinają sobie drogę w szeregach wroga. Wybór zależy tylko od ciebie i twojego współgracza.