Total War: Warhammer II - Łowca i Bestia

Podstawowe informacje

„Łowca i Bestia” to najnowszy pakiet lordów do gry Total War: WARHAMMER II. Wprowadza on dwóch rywalizujących legendarnych lordów ze świata Warhammer Fantasy Battles. Każdy z nich ma własne cele, mechanikę, jednostki oraz styl gry i każdy może być użyty zarówno w kampaniach „Oko Wiru” czy „Imperia śmiertelnych”, jak i w bitwach własnych/wieloosobowych.

Nieustraszony, charyzmatyczny oraz śmiały: to tylko nieliczne z określeń używanych, gdy mowa o Markusie Wulfhearcie, Głównym Łowczym Imperatora Karla Franza. Wraz ze swoją bandą bezwzględnych tropicieli, zwiadowców, łowców i strzelców wyborowych jest najlepszą osobą, którą można wysłać do parnych dżungli Lustrii, by zagarnąć ich tereny ku chwale Imperium. A jeżeli po drodze napatoczy się jakaś gruba zwierzyna, cóż, tym lepiej…Ale dżungla nie śpi. Nakai Wędrowiec, czcigodny Kroxigor z pierwszego wylęgu, jest prawdziwą legendą wśród jaszczuroludzi. Przemierzając dżungle Lustrii od momentu zniszczenia jego rodzinnego miasta, Tlanxli, w czasie Wielkiego Kataklizmu, udaje się tam, gdzie kieruje go Wielki Plan.

Teraz Lustrii zagrażają kolejni uzurpatorzy. Nakai zgromadzi Święte Kroxigory i przebudzi Waranozaury z ich pradawnego snu – tego domagają się Starożytni!

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 11.09.2019
  • Oficjalna strona: http://

News

więcej...