Tower of Time

Podstawowe informacje

Tower of Time to gra RPG niezależnej produkcji, oparta na taktycznej walce w czasie rzeczywistym z inteligentnymi przeciwnikami sterowanymi przez zaawansowane algorytmy oraz na zajmującej fabule, która stopniowo ujawnia bogactwo tajemnic kryjących się w tytułowej wieży przed graczem.

Opowieść rozpoczyna się w świecie fantasy, w którym zarówno ludzkość, jak i inne rasy znajdują się na krawędzi wymarcia – nie znając jednocześnie przyczyny tego stanu rzeczy. Gracz wciela się w bohatera, który w dzieciństwie natknął się na tajemniczą wieżę, ujawnioną przed nim na skutek trzęsienia ziem. Po dwudziestu pięciu latach powraca do niej wraz z grupą towarzyszy, by rozwikłać zagadkę tajemniczej budowli. To właśnie Wieża Czasu kryje w sobie sekret tego, co stało się ze światem – jest jedyną szansą zarówno na poznanie przyczyn jego nadchodzącej całkowitej zagłady, jak i, być może, na jej powstrzymanie.

Eksploracji mistycznej budowli gracze dokonują z pomocą drużyny czterech bohaterów wybranych spośród siedmiu dostępnych, unikalnych klas postaci. Każdą z klas można rozwijać w oparciu o swój styl gry – nie istnieje wyłącznie jedna ścieżka rozwoju, która pozwala na sukces. Możliwości, które otwierają się w budowaniu umiejętności postaci nie są oparte na doświadczeniu, lecz na eksploracji i pozostałościach magicznych technologii, które uda się odkryć graczom. Wszystko to pozwoli się przedrzeć przez trzynaście poziomów osadzonych w trzech zróżnicowanych środowiskach i zwycięstwo w starciach, w których należy się wykazać zdolnościami taktycznego planowania, współpracy oraz uzupełniania się pomiędzy klasami postaci, wykorzystania zaawansowanych możliwości systemu walki oraz wpływu na teren, na którym rozgrywa się potyczka.

News

, dodano 15.10.2017 14:22

Producenci z Event Horizon są coraz bliżsi wydania drugiego rozdziału Tower of Time, który będzie znaczącym krokiem milowym dla ich gry. Zanim to jednak nastąpi, deweloperzy udostępnili nowego patcha, który zmienia lub dodaje wiele istotnych niuansów.

więcej...