Ultimate ADOM - Caverns of Chaos

Podstawowe informacje

Po ponad 25 latach nadchodzi oficjalna kontynuacja klasycznej gry ADOM.

Doświadcz współczesnej wersji tradycyjnego przemierzania lochów w stylu roguelike. Niekończące się, proceduralnie generowane lochy, niezliczone potwory, przeszczepianie, tworzenie oraz ogromna liczba drzewek umiejętności i przedmiotów pozwalają na ciągłe odkrywanie tej gry na nowo.

Zło zostało pokonane. Pokój powrócił do Ancardii, a chłopi ostrożnie zaczynają marzyć o dobrobycie. Siedem niezwykle różnych frakcji walczy o kontrolę nad katastrofalnym światem pozostawionym po klęsce Andora Drakona. A gdzieś głęboko w nieprzyjaznej jaskini znowu budzi się ChAoS.

Podnieś miecz, przyszykuj zaklęcia, sprawdź sztylety i przygotuj łuk, gdyż wkrótce wkroczysz do złowrogich Pieczar Chaosu. Starannie wybierz swoją stronę konfliktu, gdyż jesteś zaledwie przeznaczonym na straty zasobem dla wybranych przez ciebie panów.

Walcz o chwałę i wypłatę najemnika, o sprawiedliwość upadającego ludu, o światło czystości, a nawet o sam ChAoS. Każdy twój wybór wpłynie na to, jak spróbujesz sobie poradzić z nieustannie zmieniającymi się Pieczarami Chaosu.

News

więcej...