Warhammer 40000: Inquisitor - Prophecy

Podstawowe informacje

W najmroczniejszych zakątkach odległego sektora Caligari, poza granicami wyznaczonymi przez skłębione rozbłyski Osnowy, leży rozległy obszar skalany przez Bogów Chaosu, któremu zagrażają groźni Xenosi. Na wymarłych światach śmierci po dziesiątkach lat od klęski kolosalnej Floty Roju odrażający Tyranidzi powoli budzą się ze stanu hibernacji, tymczasem Imperium Ludzkości musi stawić czoła nowej fali niewytłumaczalnych ataków wojowników Aeldari uciekających z umierającego Światostatku. A gdyby tego było mało, żeby zaalarmować Świętą Inkwizycję, na pokładzie dawno zaginionego „Martyra” z Osnowy powraca ktoś dysponujący potężnymi niszczycielskimi zdolnościami. Ktoś, komu przeznaczone jest wypełnienie przepowiedni, która może przesądzić o losie całego sektora.

Teraz możesz wykonywać wolę Imperatora, wcielając się w postać Inkwizytora Tech Adeptusa, byłego akolity Adeptus Mechanicus, który postanowił dołączyć do Świętego Ordo, aby stać się jednym z najpotężniejszych wysłanników Imperium. Łącząc uświęcone misteria technologii z bezwzględnymi dogmatami Inkwizycji, stał się siłą nie do zatrzymania. Możesz również kontynuować sagę Pariasa Alfa jedną z trzech klas postaci występujących w grze Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr w pogrążającym się powoli w wojnie i szaleństwie sektorze Caligari.

Nowa klasa

Zagraj jako Inkwizytor Tech Adeptus. W pokonywaniu wrogów i prowadzeniu śledztw postaci pomaga umiejętność przywoływania i wzmacniania jednostek w walce. Nowa klasa „przywoływacza” obejmuje nowe unikalne zdolności oraz mechanizmy, a także oferuje oddzielne drzewo umiejętności oraz szereg nowych rozwiązań w zakresie walki wręcz i na odległość.

Nowe i zmodyfikowane elementy rozgrywki

Rozszerzenie Inquisitor - Prophecy zawiera kilka elementów obecnych w grze Inquisitor - Martyr. Należą do nich m.in. misje w trybie kooperacji dla 2–4 graczy, możliwość niszczenia składników otoczenia, wszystkie poprzednie wrogie rasy i jednostki, a także specyficzna brutalność uniwersum Warhammer 40,000. Ponadto rozszerzenie Inquisitor – Prophecy, oparte na aktualizacji 2.0 Inquisitor - Martyr, obejmuje nowy limit poziomów w porównaniu z podstawową grą, przemodelowany system łupów i awansu, nowe zakończenie, tryb kampanii kooperacyjnej, nowe przedmioty, a także dużo szybszą rozgrywkę ukierunkowaną na ARPG.

Nowa kampania

Historia zapoczątkowana w Inquisitor – Martyr ma swój dalszy ciąg w nowych, oddzielnych częściach. Jedna z nich koncentruje się na Inkwizytorze Tech Adeptusie badającym tajemniczą sprawę, która powoli ujawnia swoje oblicze.

Nowe ustawienia

Odkrywaj święte klasztory, niebezpieczne sanktuaria badawcze, srogie pustynie oraz bezlitosne światy skąpane w płynnej lawie.

Nowe wrogie rasy

Rozszerzenie Inquisitor – Prophecy wprowadza do gry Eldarów (a wśród nich Wyjące Banshee, czołgi Fire Prism, Pająki Osnowy oraz Sokoły Uderzeniowe), a także Tyranidów (Carnifeksy, Zoantropy, Hormagaunty i Łupieżców). Oprócz nich pojawia się także wielu innych przeciwników.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 30.06.2019
  • Oficjalna strona: https://neocoregames.com/