We. The Revolution

Podstawowe informacje

Paryż spłonie.

Jak daleko odważysz się posunąć dla zdobycia władzy? Rodzina będzie dla Ciebie pomocą czy przeszkodą? Zadbasz o sprawiedliwość czy ją odrzucisz jak krępujący Cię łańcuch? Polyslash pragnie zapowiedzieć swój drugi projekt - “We. the Revolution”, w którym przyjdzie Ci stawić czoła trudnym decyzjom oraz politycznym intrygom.

Przelejesz krew niewinnych.

Paryż, czas rewolucji francuskiej. Gracz wciela się w rolę uzależnionego od alkoholu i hazardu sędziego Trybunału Rewolucyjnego. Jego zadaniem ma być sądzenie przyprowadzanych na salę sądową osób – rewolucjonistów oraz ich przeciwników, zbrodniarzy i zwykłych obywateli. Wrogów i przyjaciół. Wraz z rozwojem akcji bohater zdobywał będzie wpływy w XVIII-wiecznym Paryżu, ale jednocześnie zmuszony zostanie do walki o życie własne i członków swojej rodziny.

Doświadczysz emocji.

Gracz otrzymuje dostęp do takich scen jak sala sądowa czy mapa Paryża, gdzie będzie mógł podejmować kluczowe decyzje. “Dzięki wykorzystaniu narzędzi takich jak np.: system budowania intryg, gracz poczuje, że ma rzeczywisty wpływ na swoje otoczenie - miasto, rodzinę, lokalną społeczność, a w szczególności przeciwników politycznych. Chcemy aby doświadczył emocji podczas planowania zdobywania wpływu w gorejącym rewolucyjnym ogniem Paryżu”, komentuje Patryk Polewiak, projektant.

Dostrzeżesz unikatowy styl wizualny.

We. the Revolution jest tworzone w unikalnej oprawie graficznej na bazie ręcznie malowanych ilustracji. To nowoczesny, eklektyczny styl łączący poligonowe uproszczenia z inspiracją sztuką klasyczną. “Podczas preprodukcji przeszliśmy długą drogę w celu znalezienia stylu, który spełniał nasze oczekiwania. Wystarczy powiedzieć, że prototyp wykonany był w pixel artcie, później badaliśmy możliwości malarstwa klasycznego, by ostatecznie odbić się od kubizmu spod pędzla Pablo Picasso”, dodaje Ciślak.

Cechy gry:

  • odtworzenie atmosfery XVIII-wiecznej Francji w jednym z krwawszych momentów w historii,
  • kierowanie sędzią, bohaterem o niewyeksploatowanej w grach profesji,
  • podejmowanie decyzji moralnych decydujących o życiu i śmierci mieszkańców Paryża,
  • realny wpływ na prawodawstwo Rewolucji Francuskiej,
  • niecodzienne połączenie gatunków,
  • nieszablonowa szata graficzna.
  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 21.03.2019
  • Oficjalna strona: http://

News

, dodano 24.05.2019 14:34

W Warszawie rusza właśnie kolejny Meet Point - niezwykłe wydarzenie towarzyszące Warszawskim Targom Książki, którego program skupia się na grach elektronicznych, fantastyce oraz twórcach internetowych. Można zatem śmiało założyć, że każdy z naszych czytelników znajdzie tam coś dla siebie!

więcej...