Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Podstawowe informacje

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści to jednoosobowa gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina.

Wyprodukowana przez twórców najbardziej kultowych momentów w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon gra opowiada iście królewską opowieść o Meve, zaprawionej w bojach królowej dwóch Królestw Północy - Lyrii i Rivii. W obliczu nadciągającej inwazji nilfgaardzkiej Meve jeszcze raz musi wkroczyć na wojenną ścieżkę i rozpocząć mroczną przygodę, pełną destrukcji i zemsty.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści to jednoosobowa gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina.Wyprodukowana przez twórców najbardziej kultowych momentów w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon gra opowiada iście królewską opowieść o Meve, zaprawionej w bojach królowej dwóch Królestw Północy - Lyrii i Rivii. W obliczu nadciągającej inwazji nilfgaardzkiej Meve jeszcze raz musi wkroczyć na wojenną ścieżkę i rozpocząć mroczną przygodę, pełną destrukcji i zemsty.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 23.10.2018
  • Oficjalna strona: http://

News

Rok 2018 zasłużenie przeszedł na emeryturę. Dla branży komputerowych RPG-ów był to rok dość ciekawy, bowiem do sprzedaży trafiło wiele obiecujących tytułów - być może nie z segmentu AAA, ale i tak dostarczających mnóstwa frajdy. Część z nich spełniła pokładane w nich oczekiwane, inna część - wprost przeciwnie.

więcej...

Pod lupą

Branża RPG w 2018 r. - podsumowanie

Rok 2018 zasłużenie przeszedł na emeryturę. Dla branży komputerowych RPG-ów był to rok dość ciekawy, bowiem do sprzedaży trafiło wiele obiecujących tytułów - być może nie z segmentu AAA, ale i tak dostarczających mnóstwa frajdy. Część z nich spełniła pokładane w nich oczekiwane, inna część - wprost przeciwnie. Oto krótkie podsumowanie najważniejszych gier ubiegłego roku.

więcej...