Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Podstawowe informacje

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści to jednoosobowa gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina.

Wyprodukowana przez twórców najbardziej kultowych momentów w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon gra opowiada iście królewską opowieść o Meve, zaprawionej w bojach królowej dwóch Królestw Północy - Lyrii i Rivii. W obliczu nadciągającej inwazji nilfgaardzkiej Meve jeszcze raz musi wkroczyć na wojenną ścieżkę i rozpocząć mroczną przygodę, pełną destrukcji i zemsty.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści to jednoosobowa gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina.Wyprodukowana przez twórców najbardziej kultowych momentów w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon gra opowiada iście królewską opowieść o Meve, zaprawionej w bojach królowej dwóch Królestw Północy - Lyrii i Rivii. W obliczu nadciągającej inwazji nilfgaardzkiej Meve jeszcze raz musi wkroczyć na wojenną ścieżkę i rozpocząć mroczną przygodę, pełną destrukcji i zemsty.

  • Data premiery (świat):
  • Data premiery (Polska): 23.10.2018
  • Oficjalna strona: http://

News

, dodano 23.12.2018 00:31

Miała być tylko kampanią fabularną Gwinta, lecz stała się zupełnie osobną grą... Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści to jeden z ciekawszych tytułów, jakie pojawiły się pod koniec roku. Czy jednak na tyle dobry, by polecić go każdemu fanowi Wiedźmina?

więcej...

Pod lupą

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - Recenzja

, dodano 23.12.2018 00:05

Na przestrzeni lat próbowałem kilku karcianek, ale żadna z nich nie zdołała przyciągnąć mnie na dłużej. Nie udało się to ani Hearthstone’owi, który obraca się wokół lubianego przeze mnie uniwersum Warcrafta, ani przygotowanemu przez Redów sieciowemu Gwintowi. (...) Kiedy Redzi obiecali grę singlową, która siłą rzeczy będzie znacznie lepiej zbalansowana, a do tego wzbogacona o rozbudowany wątek fabularny, poczułem się więc zaciekawiony.

więcej...