World of Warcraft: Legion

Podstawowe informacje

Spłoną całe krainy

Podczas gdy nieprzeliczone hordy Płonącego Legionu wlewają się do Azeroth, czarnoksiężnik Gul’dan poszukuje ukrytych szczątków Illidana zwanego Zdrajcą. Posłużą mu one jako ostatnia ingrediencja w rytuale przyzwania mrocznego tytana Sargerasa. W obliczu nadciągającej zagłady świata musisz sięgnąć po Artefakty – pradawny oręż o niewyobrażalnej wprost mocy – i zawrzeć zakazany pakt z żądnymi zemsty łowcami demonów – Illidarami. Tylko ty i twoi przeklęci sojusznicy możecie zniweczyć apokaliptyczne plany Legionu i ocalić Azeroth przed płonącym cieniem...

Sięgnij po mityczny oręż

Sięgnij po Artefakt o niezmierzonej mocy – owiany legendą oręż, który możesz dostosowywać do własnych potrzeb. Tylko heros twojego pokroju może być godzien, aby dzierżyć tak niezwykłą broń! W miarę jak twoja postać będzie rosła w siłę, Artefakt przerodzi się w narzędzie zagłady zdolne położyć kres zagrożeniu ze strony Płonącego Legionu.

Dołącz do nieśmiertelnej armii Illidana

Opanuj piekielną wściekłość legendarnych łowców demonów – Illidarów – którzy dołączą do World of Warcraft jako najnowsza heroiczna klasa postaci. Siej spustoszenie, dokonuj aktów zemsty i podążaj tropem swych ofiar dzięki zdolności Widmowego Widzenia, a następnie przybierz postać demona, aby w szaleńczym tempie wyprowadzać śmiercionośne ciosy.

Walcz do poziomu 110

Udaj się na Zniszczone Wyspy w poszukiwaniu mitycznych Filarów Stworzenia – potężnych relikwii, które w rękach tytanów ukształtowały Azeroth. Przemierzaj nowe strefy i rośnij w siłę. Badaj ruiny pozostawione przez starożytną cywilizację nocnych elfów. Śmiało wkrocz do Szmaragdowego Koszmaru, aby pokonać Lorda Xaviusa i zstąp w mroczną otchłań Helheimu, by zmierzyć się z Helyą – przeklętą władczynią zaświatów wrykuli.

Przejmij dowodzenie nad ruchem oporu

Obejmij dowództwo nad Siedzibą Klasową zrzeszającą przedstawicieli twojej klasy postaci, która stanowić będzie dla was bazę wypadową. Planuj strategię działania wraz z towarzyszami, pozyskuj rekrutów i wysyłaj najbardziej zaufanych agentów na misje klasowe, aby dowieść potęgi swojej konfraterni.

Błyskawicznie awansuj na poziom 100

Dołącz do walki w pełnej gotowości bojowej! Awansuj nową lub już posiadaną postać na poziom 100, a następnie połącz siły z podobnymi tobie herosami i wspólnie dajcie odpór demonicznym hordom.

Pod lupą

Pierwsze wrażenia z World of Warcraft: Legion

Śmierć WoW-a zwiastowano tyle razy, że nikt nie traktuje już chyba podobnych wynurzeń nazbyt poważnie. Zgoda, lata świetności Azeroth dawno minęły i raczej już nie wrócą (głównie dlatego, że ludzie są już po prostu znudzeni konwencją), ale nie znaczy to, że nie warto od czasu do czasu wrócić na stare śmieci. Teraz jest ku temu idealna okazja, bowiem niedawno ukazał się najnowszy dodatek.

więcej...