Gry PC: News

Autor: , dodano

Ci, którzy wyczekują Content Patcha 1 dla Wolcen: Lords of Mayhem, znów będą zawiedzeni. Twórcy gry postanowili ponownie opóźnić wydanie aktualizacji, by zapewnić sobie więcej czasu na uporanie się z krytycznymi błędami.

Autor: , dodano

Trailer pokazany podczas targów E3 2019 nie był ostatnim filmem z Age of Wonders: Planetfall, jaki mogliśmy obejrzeć przed premierą gry. Jej twórcy postanowili uraczyć nas właśnie nowym nagraniem, które przedstawia kolejną z dostępnych frakcji - Zgromadzenie (oryg. Assembly).

Autor: , dodano

Critical Forge powoli, lecz konsekwentnie zmierza w stronę ukończenia prac nad Forged of Blood. Zanim jednak to taktyczne RPG wpadnie w nasze ręce, warto zapoznać się z nowym gameplayem, który pozwala obejrzeć nieco ponad siedem minut rozgrywki.

Autor: , dodano

The Outer Worlds było niewątpliwie jednym z najgorętszych RPG-ów tegorocznego E3. Przy okazji targów IGN przygotował nowy, 11-minutowy gameplay.

Autor: , dodano

Od tygodnia eksploratorzy Skradzionych Ziem mogą cieszyć się poprawkami, jakie wprowadziło zaktualizowanie gry Pathfinder: Kingmaker do wersji Enhanced Edition. Jednym z głównych aspektów rozgrywki, jakie objęły zmiany, jest system zarządzania królestwem i to właśnie on stał się tematem nowego dziennika deweloperskiego.

Autor: , dodano

CD Projekt RED nie pokazało podczas targów E3 nowego, długo wyczekiwanego gameplayu Cyberpunka 2077, który zobaczymy dopiero na gamescomie. Polski deweloper udostępnił za to 11 nowych screenów ze swojego flagowego projektu.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »