Podążaj Twitter FacebookAktualności

 

inXile stworzy grę VR w świecie The Bard's Tale

Gry PC - News - inXile stworzy grę VR w świecie The Bard's Tale

The Bard's Tale IV nie jest jedyną grą osadzoną w świecie Barda, nad którą pracuje obecnie zespół inXile Entertainment. Szef studia, Brian Fargo, zapowiedział właśnie nowy projekt w technologii VR pt. The Mage's Tale.

Wolcen: aktualizacja 0.3.7 już dostępna

Gry PC - News - Wolcen: aktualizacja 0.3.7 już dostępna

Gracze posiadający dostęp do wczesnej wersji Wolcen: Lords of Mayhem nie musieli czekać zbyt długo na nową aktualizację. Patch oznaczony liczbą 0.3.7 został właśnie udostępniony.

Znamy oficjalne wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromedy

Gry PC - News - Znamy oficjalne wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromedy

Do premiery Mass Effect: Andromedy pozostał niecały miesiąc. Najwyższa pora, aby zapoznać się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi.

Mount & Blade: Warband, Thea: The Awakening i Talisman: The Horus Heresy od teraz dostępne w Extra Klasyce!

Gry PC - News - Mount & Blade: Warband, Thea: The Awakening i Talisman: The Horus Heresy od teraz dostępne w Extra Klasyce!

Kultowa seria wydawnicza CD Projektu, Extra Klasyka, została zasilona wczoraj o kilka nowych gier. Część z nich z pewnością zadowoli gusta miłośników RPG-ów.

Crowdfundingowa kampania Pillars of Eternity II: Deadfire zakończona pełnym sukcesem

Gry PC - News - Crowdfundingowa kampania Pillars of Eternity II: Deadfire zakończona pełnym sukcesem

Minionej nocy crowdfundingowa zbiórka pieniędzy na rzecz Pillars of Eternity II: Deadfire na Figu dobiegła końca. Twórcy gry, Obsidian Entertainment, mogą mówić o pełnym sukcesie, bowiem zrealizowali swój podstawowy cel w 400%.

Nowy zwiastun Mass Effect: Andromedy przedstawia zarządzanie drużyną i profilami

Gry PC - News - Nowy zwiastun Mass Effect: Andromedy przedstawia zarządzanie drużyną i profilami

Mimo naszych wcześniejszych obaw, w Mass Effect: Andromedzie nie zabraknie opcji zarządzania kompanami na polu walki. Ów mechanizm został przedstawiony na nowym zwiastunie gry, który pokazuje również, jak skutecznie zarządzać profilami postaciami.

Pillars of Eternity II: Deadfire zebrało już 4 mln dolarów, pół doby do końca kampanii

Gry PC - News - Pillars of Eternity II: Deadfire zebrało już 4 mln dolarów, pół doby do końca kampanii

Koniec crowdfundingowej kampanii Pillars of Eternity II: Deadfire nastąpi już za nieco ponad dwanaście godzin, lecz ostatnie godziny mogą napawać producentów z Obsidian Entertainment optymizme. Licznik wpłat przekroczył właśnie 4 mln dolarów i nic nie wskazuje na to, by miał się nagle zatrzymać.

TES Legends: znamy lutową kartę miesiąca

Gry PC - News - TES Legends: znamy lutową kartę miesiąca

W związku ze zbliżającym się końcem lutego ZeniMax i White Wolf zaprezentowały nową kartą miesiąca w TES Legends. Tym razem w ręce miłośników Elderscrollsowej karcianki oddano całkiem potężne Heroiczne odrodzenie.

Szaleństwo mimikry - nowy zwiastun Preya

Gry PC - News - Szaleństwo mimikry - nowy zwiastun Preya

W Preyu przyjdzie nam stanąć do nierównej walki z wrogą rasą Tyfonów, która przejęła kontrolę nad stacją Talos I. Na szczęście główny bohater gry, Morgan Yu, będzie miał do swojej dyspozycji m.in. innowacyjną zdolność mimikry.

Deus Ex: Rozłam ludzkości - Kryminalna przeszłość od dzisiaj w sprzedaży, premierowy zwiastun

Gry PC - News - Deus Ex: Rozłam ludzkości - Kryminalna przeszłość od dzisiaj w sprzedaży, premierowy zwiastun

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj swoją premierę ma drugi fabularny dodatek do Deus Ex: Rozłamu ludzkości pt. Kryminalna przeszłość. Nowe rozszerzenie pozwoli nam poznać historię, która wydarzyła pomiędzy głównymi wątkami fabularnymi dwóch ostatnich części cyberpunkowego cyklu.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »