>

Podążaj Twitter FacebookAktualności

 

Dungeons of Aledorn: nowe filmy oraz screeny

Gry PC - News - Dungeons of Aledorn: nowe filmy oraz screeny

Team 21 postanowiło rozpocząć nowy rok od przedstawienia nowych materiałów z Dungeons of Aledorn. Choć gra jest wciąż daleka od ukończenia, to jej twórcy z pewnością nie próżnowali przez ostatnie miesiące.

Darkest Dungeon: nowe informacje o Radiant Mode, The Crimson Court nieco opóźnione

Gry PC - News - Darkest Dungeon: nowe informacje o Radiant Mode, The Crimson Court nieco opóźnione

Red Hook Studios potwierdziło, że pierwsza w tym roku aktualizacja Darkest Dungeon przyniesie nam nowy tryb rozgrywki - Radiant Mode. Producenci gry postanowili rzucić na niego nieco więcej światła.

Conan Exiles zapewni wsparcie dla modów i fanowskich serwerów

Gry PC - News - Conan Exiles zapewni wsparcie dla modów i fanowskich serwerów

Im bliżej wydania, tym Conan Exiles intryguje coraz bardziej. Twórcy gry ujawnili właśnie, że choć w ich dzieło będzie można grać na oficjalnych serwerach, to jednak zamierzają zapewnić wsparcie dla modów oraz dedykowanych serwerów graczy. I to już od samego momentu premiery!

The Dwarves: nowy patch dostępny, kolejna aktualizacja w drodze

Gry PC - News - The Dwarves: nowy patch dostępny, kolejna aktualizacja w drodze

King Art Games udostępniło właśnie kolejnego patcha do The Dwarves. Najnowsza łatka poprawia wydajność gry na wszystkich platformach, na które została wydana. Nie jest to bynajmniej ostatnia aktualizacja.

Nowy gameplay trailer z Vikings: Wolves of Midgard

Gry PC - News - Nowy gameplay trailer z Vikings: Wolves of Midgard

Wikingowie są obecnie niezwykle chętnie eksplorowanym tematem gier. Wkrótce do sprzedaży trafi kolejna produkcja, w której przyjdzie nam wcielić się w nordyckich wojowników. Mowa o Vikings: Wolves of Midgard, które właśnie doczekało się nowego zwiastuna rozgrywki.

Sztuka skradania - nowy zwiastun Styx: Shards of Darkness

Gry PC - News - Sztuka skradania - nowy zwiastun Styx: Shards of Darkness

Umiejętne podkradanie się do przyszłej ofiary to nie lada sztuka - wie o tym, każdy, kto miał okazję zagrać w Styx: Master of Shadows. Już za dwa miesiące do sprzedaży kontynuacja tej udanej skradanki pt. Styx: Shards of Darkness, w której gobliński asasyn będzie mógł skorzystać z jeszcze większego arsenału nietuzinkowych zdolności.

World of Warcraft: Aktualizacja 7.1.5 już na europejskich serwerach

Gry PC - News - World of Warcraft: Aktualizacja 7.1.5 już na europejskich serwerach

Na europejskich serwerach World of Warcraft pojawiła się już Aktualizacja 7.1.5. Jest to stosunkowo niewielki update, który nie dodaje nowej zawartości, lecz znacząco rozwija tę już istniejącą.

Znamy dokładne wymagania sprzętowe Conan Exiles

Gry PC - News - Znamy dokładne wymagania sprzętowe Conan Exiles

Conan Exiles zadebiutuje na Steamie z Wczesnym Dostępem już 31 stycznia. To najwyższa pora, by zapoznać się z ostatecznymi wymaganiami sprzętowymi.

Torment: Tides of Numenera w złocie, nowy, interaktywny zwiastun dostępny

Gry PC - News - Torment: Tides of Numenera w złocie, nowy, interaktywny zwiastun dostępny

inXile Entertainment ogłosiło właśnie, że Torment: Tides of Numenera uzyskał status "złota", co oznacza, że gra została ukończona i jest gotowa do dystrybucji. Z tej okazji producenci gry udostępnili jej nowy, interaktywny zwiastun.

Muzyka z Enderala dostępna w serwisie YouTube

Gry PC - News - Muzyka z Enderala dostępna w serwisie YouTube

Tworząc Enderala, jeden z największych modułów do Skyrima, SureAI pokusiło się o stworzenie własnej ścieżki dźwiękowej, która liczy ponad sto utworów! Od wczoraj ów soundtrack można odsłuchać w całości w serwisie Youtube.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »

Dołącz do naszych fanów!