Gry PC: News

Autor: , dodano

Niezbadane są ścieżki, po których muszą stąpać bohaterowie Cairnu. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w dodatku Grim Dawn: Forgotten Gods przyjdzie nam współpracować z... kultami wyznającymi Wiedźmich Bogów!

Autor: , dodano

Każdy, kto śledzi proces tworzenia remastera gry System Shock, doskonale zdaje sobie sprawe, jak bardzo jest on burzliwy. Grudniowy dziennik deweloperski przynosi jednak bardzo dobre wieści.

Autor: , dodano

Biały Wilk miał przejść na zasłużoną emeryturę, jednak wiele wskazuje na to, że czeka go jeszcze kilka “gościnnych występów”. Po tym, jak Geralt trafi do gry Soul Calibur VI, zawita również w produkcji Capcomu Monster Hunter: World!

Autor: , dodano

Niedawna zapowiedź The Outer Worlds - nowej produkcji Obsidian Entertainment - wzbudziła ogromne zainteresowanie graczy, i to nie tylko wśród fanów RPG-ów. Nic zatem dziwnego, że w sieci pojawiły się już pierwsze gameplaye.

Autor: , dodano

Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami BioWare postanowiło uchylić rabka tajemnicy dot. Dragon Age 4. Podczas gali The Game Awards 2018 kanadyjskie studio ujawniło krótki teaser trailer, który pobudza wyobraźnię fanów serii.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »