Podążaj Twitter FacebookAktualności

 

Premiera Two Worlds II: Call of the Tenebrae zaplanowana na 25 maja

Gry PC - News - Premiera Two Worlds II: Call of the Tenebrae zaplanowana na 25 maja

Odkąd w marcu zeszłego roku TopWare oficjalnie zapowiedziało nowy dodatek do Two Worlds II pt. Call of the Tenebrae, sprawa jego wydania niemal całkowicie przycichła. Deweloper dyskretnie przesuwał moment wydania rozszerzenia do przodu i nie odpowiadał na żadne pytania. Projekt nie został jednak zarzucony i własnie uzyskał nową datę premiery: 25 maja.

Nowy zwiastun The Surge prezentuje wymagający system walki

Gry PC - News - Nowy zwiastun The Surge prezentuje wymagający system walki

Choć twórcy The Surge wielokrotnie podkreślali, że nie lubią porównań ich gry z serią Dark Souls, to jednak te wydają się chyba nieuniknione. Zwłaszcza po najnowszym zwiastunie, który skupia się na prezentacji systemu walki.

Obejrzyj nowy zwiastun SEVEN: The Days Long Gone i posłuchaj bluesowego utworu stworzonego przez Miracle of Sound!

Gry PC - News - Obejrzyj nowy zwiastun SEVEN: The Days Long Gone i posłuchaj bluesowego utworu stworzonego przez Miracle of Sound!

Skradanie jest jednym ze środków osiągania celów w Seven: The Days Long Gone, ale nie jedynym. Najnowszy zwiastun dzieła Fool's Theory oraz IMGN.PRO przedstawia różne sposoby radzenia sobie z przeciwnikami w świecie Peh, i to przy świetnych, bluesowych brzmieniach!

Nowy zwiastun ELEX-a!

Gry PC - News - Nowy zwiastun ELEX-a!

Od premiery ELEX-a dzieli nas już tylko kilka miesięcy, lecz o najnowszej grze Piranha Bytes wciąż wiedzieliśmy stosunkowo niewiele. Na szczęście najnowszy zwiastun gry znacząco zmienia stan naszej wiedzy.

Zza kulis tworzenia lokacji w Pillars of Eternity II: Deadfire

Gry PC - News - Zza kulis tworzenia lokacji w Pillars of Eternity II: Deadfire

Prace nad Pillars of Eternity II: Deadfire postępują na pełnej prędkości. Deweloperzy gry pracują obecnie m.in. nad stworzeniem nowych lokacji. O całym procesie postanowili opowiedzieć w najnowszym dzienniku deweloperskim.

Vampire: The Masquerade - Redemption od teraz dostępne na Steamie

Gry PC - News - Vampire: The Masquerade - Redemption od teraz dostępne na Steamie

Z każdym kolejnym rokiem na Steamie przybywa starych, klasycznych gier. Kolejny tytuł, jakie Valve "zaadoptowało" w swojej platformie, z pewnością ucieszy miłośników RPG-ów. Chodzi bowiem o Vampire the Masquerade: Redemption.

TES Online: nowy zwiastun dodatku Morrowind przedstawia zdolności Strażnika

Gry PC - News - TES Online: nowy zwiastun dodatku Morrowind przedstawia zdolności Strażnika

Nowa klasa postaci, Strażnik, to jednak z głównych atrakcji kolejnego dodatku do The Elder Scrolls Online pt. Morrowind. Jego najnowszy zwiastun przedstawia zdolności, z jakich będą mogli skorzystać przedstawiciele tej profesji.

Antologia StarCraft od teraz dostępna za darmo!

Gry PC - News - Antologia StarCraft od teraz dostępna za darmo!

Znakomita wiadomość dla miłośników klasycznych gier Blizzarda. Od teraz StarCraft oraz dodatek Brood War są dostępne za darmo!

Expeditions: Viking "w złocie", rusza darmowy weekend z Expeditions: Conquistador!

Gry PC - News - Expeditions: Viking "w złocie", rusza darmowy weekend z Expeditions: Conquistador!

Logic Artists poinformowało, że Expeditions: Viking uzyskało status "złota". To oznacza, że czwartkowa premiera gry jest niezagrożona. A to nie jedyna dobra wiadomość!

Oficjalna ścieżka dźwiękowa Vikings: Wolves of Midgard już w sprzedaży

Gry PC - News - Oficjalna ścieżka dźwiękowa Vikings: Wolves of Midgard już w sprzedaży

Od premiery Vikings: Wolves of Midgard nie minął jeszcze miesiąc, lecz to dobry moment, by na chwilę odłożyć topory i miecze. Do sprzedaży trafiła bowiem oficjalna ścieżka dźwiękowa z najnowszej gry Games Farmu.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »