Chronicles Runescape: Legends otrzymuje dużą aktualizację. Do gry trafia nowa Legenda - Morvran

W ostatnich dniach Chronicle: Runescape Legends doczekało się nowej aktualizacji. Najważniejszą zmianę w mechanice karcianki jest dodanie nowej Legendy - Mistrza Zabójców Morvrana.

Informacja prasowa Jagex:

 

Kolejny rozdział Chronicle: RuneScape Legends rozpocznie się wraz z dużą aktualizacją, sześć tygodni po debiucie tej uznanej na świecie gry karcianej na platformie Steam. Update oznaczony numerem 1.4 przyniesie długo oczekiwaną, szóstą Legendę – Morvrana, Mistrza Zabójców. Gracze będą musieli użyć swoich wszystkich zdolności, aby osiągnąć sukces i zgarnąć nagrody, których zwieńczeniem będzie dodanie Legendy do swojej kolekcji kart.

Dodanie Morvrana do zestawu Legend już obecnych w grze będzie całkowicie darmowe, ale dopiero po pokonaniu samego Mistrza Zabójców. Równocześnie z nim do Chronicle: RuneScape Legends trafi zestaw unikalnych taktyk i strategii, skutecznych przeciwko wrogom, jak również 37 nowych kart oraz dwie dodatkowe skórki, dzięki którym gracze będą mogli stwarzać własne przygody i dostosować Morvrana do własnych upodobań. Mistrz Zabójców charakteryzuje się agresywną naturą oraz zestawem kart potworów, które czynią z niego niezwykle wymagającego przeciwnika dla wszystkich chcących stanąć z nim w szranki. Aby osiągnąć zwycięstwo gracze będą musieli więc dostosować swoją taktykę walki do nowego trybu rozgrywki!

Jeszcze przed pojawieniem się Morvrana w Chronicle dla graczy zostanie przygotowany pierwszy w historii produkcji event - Beach Party, który rozpocznie się w drugiej połowie lata. Szalona impreza doda trzy nowe, skąpane w słońcu tropikalne rejony oraz uchyli rąbka tajemnicy o nadchodzących zadaniach, w których kluczowym elementem końcowego sukcesu będzie współpraca graczy. Oczywiście dla osób biorących udział w eventach czekać będą nowe nagrody, w tym wyjątkowe karty.

“Debiut Chronicle: RuneScape Legends na platformie Steam dał początek naszym własnym wyzwaniom – dodawaniu ciągle nowej i lepszej zawartości do gry. Wprowadzenie Morvrana, szóstej już Legendy, namiesza nieco w strategiach i technikach gry, nawet wśród zaawansowanych i doświadczonych graczy, a jest to tylko niewielki fragment zmian i nowości, jakie zamierzamy wprowadzić do końca roku i później.” - powiedział James Sweatman, główny projektant Chronicle: RuneScape Legends. “Otrzymaliśmy od graczy wiele uwag i propozycji od chwili premiery gry w maju. Nie możemy się doczekać, aby wraz z nimi kontynuować tę podróż.”

Od startu Chronicle w maju w grze rozegrano ponad milion potyczek z użyciem Ariane oraz Raptora, w tym w jednym z najtrudniejszych trybów – Ranked oraz ciągle ulepszanym Dungeoneering. Chronicle wprowadziło nową jakość do gier karcianych, łącząc taktyczne walki PvE ze strategicznymi rozgrywkami PvP, podczas których można używać nie tylko swoich kart, ale także i zestawu przeciwnika. Gra jest już dostępna na platformie Steam.

Zwiastun prezentujy świeżo dodaną Legendę możecie obejrzeć poniżej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.