BioWare nie planuje Przepustki Sezonowej dla Mass Effect: Andromedy

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 09.01.2017 15:50

Przepustki Sezonowe, zwane również Season Passami, w ostatnich latach stały się normalnością w przypadku gier oferujących DLC. Choć nie ma wątpliwości, że BioWare planuje stworzyć dodatki do Mass Effect: Andromedy, to jednak nie będzie możliwości ich zbiorczego zakupu.

Takie stanowisko przedstawił na Twitterze generalny menadżer BioWare'u, Aaryn Flynn. Pytanie jednego z fanów o dostępność Przepustki Sezonowej skwitował zwykłym "nie". Pracownik kanadyjskiego studia nie chciał na razie przybliżać polityki wydawania dodatków do Mass Effect: Andromedy, stwierdzając, że "będziemy o tym mówić później".

Jeśli spojrzeć na praktykę BioWare'u w przypadku poprzedniej trylogii Mass Effect, to warto zauważyć, że żadna z części galaktycznej sagi nie doczekała się Przepustki Sezonowej. Wszystkie DLC zostały wydane osobno i w większości przypadków jest to jedyna opcja ich zakupu. Nawet zbiorcze wydanie pt. Mass Effect Trilogy nie zawiera wszystkich dodatków do gier, które wchodzą w jej skład.

Odpowiedź Flynna nie może zatem dziwić. Pozostaje jedynie pytanie: jakie nowości szykuje BioWare w kwestii wydawania DLC, skoro na razie nie chce na ten temat mówić? W chwili obecnej możemy jedynie spekulować...