Diablo III: Aktualizacja 2.5.0 już dostępna

Wczoraj Blizzard udostęnił na serwerach Diablo III aktualizację oznaczoną liczbą 2.5.0. Patch wprowadził do gry dwie nowe funkcjonalności oraz dokonał znaczących zmian w balansowaniu Głębokich Szczelin.

Szczególną uwagę graczy powinna przykuć Zbrojownia, która pozwala zapisać do pięciu różnych konfiguracji postaci składających się z ekwipunku, wprawionych klejnotów, umiejętności aktywnych i pasywnych oraz mocy Kostki Kanaiego. Stworzone w ten sposób buildy można potem dowolnie zmieniać we wszystkich trybach rozgrywki Diablo III i Reaper of Souls.

Nieco mniejszą, choć również ważną nowinką jest funkcja składzika na przedmioty rzemieślnicze. To właśnie do niego będą teraz trafiać wszystkie podnoszone lub odzyskiwane materiały rzemieślnicze. Owa zakładka jest dostępna z poziomu panelu ekwipunku.

 

Oczywiście Aktualizacja 2.5.0 poprawia szereg błędów i wprowadza wiele innych usprawnień. Najpełniej przedstawia je poniższy film. Polecamy zapoznać się również z kompletną listą zmian, którą jest dostępna na oficjalnej stronie Diablo III.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.