BioWare zapowiedziało zmiany w Mass Effect: Andromedzie

Od premiery Mass Effect: Andromedy miną za chwilę dwa tygodnie. Najnowsza produkcja BioWare'u zbiera mieszane recenzje, jednakże jej twórcy nie zamierzają spoczywać na laurach. Ogłoszone dzisiaj plany aktualizacji mogą znacząco odmienić oblicze nowej odsłony galaktycznej sagi.

Pierwszy patch pojawi się już w najbliższy czwartek. Jak zapowiedział szef projektu, Aaryn Flynn, rozwiąże on wiele palących problemów. Wśród nich znajduje się umożliwienie przyspieszania podróży pomiędzy planetami na mapie galaktyki, zwiększenie limitów w ekwipunku, poprawienie wyglądu oczu ludzi oraz asari, poprawienie synchronizacji ust w lokalizowanych wersja Andromedy, czy też naprawienie animacji ruchów protagonisty podczas "zygzakowania". A to dopiero początek!

W trakcie kolejnych dwóch miesięcy BioWare zamierza zająć się nieco bardziej kompleksowymi problemami. Mowa tutaj o zwiększeniu liczby opcji personalizacji postaci w ich kreatorze, poprawienie włosów i generalnego wyglądu postaci, a także szereg usprawnień w działaniu scen filmowych i animacji. Kolejne patche ulepszą również stabilność i płynność rozgrywki, a także rozszerzą tryb multiplayer. W tym ostatnim pojawią się nowe misje APEX, mapy, bohaterowie oraz broń.

Więcej informacji na temat planowanych zmian w Mass Effect: Andromedzie znajdziecie tutaj. Wyczekujecie którychś z nich szczególnie mocno?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.