Planescape: Torment: Enhanced Edition już dostępne!

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj odbyła się premiera Planescape: Torment: Enhanced Edition. Klasyk sprzed lat nie stracił nic na swojej wartości, a uzyskał znaczące wsparcie w zakresie nowoczesnej technologii.

Wydanego w 1999 r. dzieła studia Black Isle większości naszych czytelników raczej nie trzeba przedstawiać. Pozostałym oferujemy kilka słów wprowadzenia:

 

Witamy w Sigil - "Mieście Drzwi". W miejscu gdzie możesz znaleźć bramy do wszystkich istniejących światów, pod warunkiem, że masz odpowiedni klucz. To neutralny grunt, w którym spotykają się istoty ze wszystkich zakątków wieloświata. Nad wszystkim rozciąga się cień Pani Bólu, enigmatycznej władczyni miasta. To miejsce gdzie słowo potężniejsze jest od miecza, gdzie wiara ma siłę kształtowania światów i zmiany praw fizyki. Tak oto przedstawia się świat, w którym toczy się gra Planescape: Torment. Jest to jedna z najbardziej kultowych gier RPG na komputery PC.

Edycję Rozszerzoną Planescape: Torment w pełnej polskiej wersji językowej możecie kupić już teraz na Steamie, GOG oraz w oficjalnym sklepie producenta w sugerowanej cenie $19,99. Wcześniej warto jednak zapoznać się ze zwiastunem gry, który prezentujemy poniżej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.