Diablo III: znamy zestawy nekromantów

Już niebawem nekromanci ponwonie zawitają w świecie Sanktuarium - tym razem jako grywalna klasa postaci w Diablo III. Aby lepiej przygotować nas na ten moment, Blizzard zaprezentował zestawy przedmiotów, jakie pomogą kapłanom Rathmy w ich misji.

W krótkim artykule deweloperzy zaprezentowali zestawy klasowe, które nawiązują do głównych aspektów definiujących nekromantów: krew oraz kości. Przedstawiono również kilka spośród 30 nowych mocy legendarnych, które przysłużą się przedstawicielom tej profesji do siana spustoszenia na polach bitew. Komplet informacji na ten temat znajdziecie w niniejszym artykule.

Blizzard nie ujawnił jednak, kiedy dokładnie będzie miał swoją premierę pakiet Przebudzenie nekromantów, który uzupełni Diablo III o długo wyczekiwaną klasę postaci. Na forach spekuluje się, że nastąpi to po zakończeniu 10 sezonu rywalizacji. Pozostaje nam czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.