Two Worlds II: Call of the Tenebrae już w sprzedaży - News | Gry PC.EnklawaNetwork.pl

Two Worlds II: Call of the Tenebrae już w sprzedaży

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 18.06.2017 15:23

Po wielu latach przerwy Two Worlds II doczekało się kolejnego DLC. Nowy dodatek, Call of the Tenebrae, po wielomiesięcznym opóźnieniu został wreszcie wydany.

Nasz heros powraca do Antalooru, gdzie doszło do morderstwa starego przyjaciela, Dar Pha. Zabójstwo jest dziełem tajemniczego plemienia szczuropodobnych istot znanych jako Wybrani, którzy mają władzę nad zupełnie nowym, nieznanym rodzajem magii. Co więcej, owi Wybrani planują zgotować mieszkańcom Antalooru paskudny los i tylko od naszego bohatera będzie zależało, czy uda się ich powstrzymać.

Call of the Tenebrae zostało wydane na platformy PC, Mac, Linux oraz Steam OS w dwóch wersjach: samodzielnej ($14.99) lub jako DLC do Two Worlds II ($9.99). W sprzedaży pojawił się również Season Pass, który poza omawianym dodatkiem zapewni również dostęp do ostatniego rozszerzenia gry - Shattered Embrace. Jego premiera została zaplanowana na ostatni kwartał bieżącego roku. Przepustka sezonowa to jednak koszt aż 39,99€.

Warto zaznaczyć, że pierwsze recenzje nie pozostawiają na Two Worlds II: Call of the Tenebrae suche nitki. Wśród głównych wad rozszerzenia wymieniane jest usunięcie konsoli, która od premiery podstawowej wersji gry ułatwiała "obchodzenie" błędów, a także wprowadzenie... mikrotransakcji.

Planujecie zakup?


Starpoint Gemini Warlords - Endpoint - kupuj bez DRM na GOG.com!