Znamy datę premiery StarCraft: Remastered!

Od kilku miesięcy wiemy już, że Blizzard pracuje nad odświeżoną wersją StarCrafta. Datę premiert StarCraft: Remastered, gdyż właśnie tak będzie się nazywać nowa wersja gry, poznaliśmy dopiero teraz.

Remasterowana wersja gry wprowadzi międzygalaktyczną wojnę w zupełnie nowy wymiar. StarCraft: Remastered to nie tylko zmodernizowana grafika z obsługą rozdzielczości 4K oraz szerokoekranowych, ale również ulepszona ścieżka dźwiękowa, poprawiona narracja oraz zapisy w chmurze.

StarCraft Remastered to gruntownie odświeżona wersja obowiązkowej pozycji z gatunku strategii science-fiction. Zagrajcie ponownie w pierwszą część gry i wielokrotnie nagradzany dodatek StarCraft: Brood War.

Odświeżyliśmy wygląd jednostek, budowli i scenerii, poprawiliśmy warstwę dźwiękową i poszerzyliśmy obsługiwane rozdzielczości. Ilustrowane przerywniki między misjami tchną nowe życie w zmagania i zwycięstwa takich bohaterów jak Artanis, Fenix, Tassadar, Raynor i Kerrigan.

StarCraft: Remastered, w skład wchodzi podstawowa wersja gry oraz dodatek Brood War, trafi do sprzedaży 14 sierpnia. Grę można już zamówić w przedsprzedaży w cenie 14,99 EUR. Do każdego zamówienia przedpremierowego dołączana jest ekskluzywna zawartość cyfrowa: Korhalskie centrum dowodzenia, Nexus z Aiur oraz Ul z Char.

Warto dodać, że od teraz pierwotna wersja StarCrafta jest dostępna za darmo - wystarczy udać się pod niniejszy adres i pobrać instalator. Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji zagrać w klasycznego RTS-a od Blizzarda, teraz jest ku temu znakomita okazja.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: