Moduł Beyond Skyrim: Bruma już dostępny!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 02.07.2017 14:41

Zgodnie z zapowiedzią wczoraj swoją premierę miała pierwsza część modułu Beyond Skyrim: Cyrodiil. Mod noszący podtytuł Bruma zabiera nas w podróż do miasta doskonale znanego z czwartej odsłony serii The Elder Scrolls, a także jego najbliższych terenów.

Leżące w cesarskiej prowincji miasto zostało stworzone od podstaw i zawiera w sobie ponad 70 mieszkańców z unikatowymi dialogami. Na miłośników eksploracji czekają również rozległe tereny okalające hrabstwo - łączna wielkość dostępnych obszarów jest równa m.in. 1.5x tego, co mogliśmy zobaczyć w ostatnim DLC do Skyrima pt. Dragonborn! Bruma oferuje również zupełnie nową broń, pancerze i zaklęcia, niezliczone ilości zadań głównych i pobocznych, ponad 3 godziny nowej ścieżki dźwiękowej oraz ponad 24 tys. linii profesjonalnie nagranych dialogów!

Beyond Skyrim: Cyrodiil - Bruma można pobrać już teraz z portalu Nexus Mods. Moduł na razie dostępny jest jedynie w wersji obsługujących pierwotną grę Bethesdy, jednakże w przyszłości powinna ukazać się również wersja kompatybilna ze Skyrim: Special Edition. Warto odnotować, że twórcy Beyond Skyrim nie zamierzają dołączać do Klubu Twórców Bethesdy, dzięki czemu ich dzieło na zawsze pozostanie darmowe.

Poniżej przypominamy premierowy zwiastun Brumy:

Wybieracie się w podróż do Cyrodiil?