Twórcy Ash of Gods zbiorą niezbędne dane poprzez Pledge Managera

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 28.07.2017 22:13

Studio Aurum Dust ogłosiło właśnie, że w procesie zbierania danych osobowych oraz dostarczania nagród związanych z Kickstarterową kampanią Ash of Gods wykorzysta aplikację PledgeManager. To jednak tylko jedna z wiadomości organizacyjnych, jakie deweloperzy mają dla fundatorów ich gry.

Rosjanie zachęcają nie tylko do zalogowania się do PledgeManagera, ale również do uzupełniania wszystkich dostępnych ankiet. Dotyczy to zwłaszcza graczy, którzy wykupili możliwość umieszczenia w grze ich zdjęcia jako portretu bohatera. Stosowne obrazy należy dostarczyć projektantom gry możliwie jak najszybciej. Pozostałe informacje jak dane adresowe czy rozmiar koszulki również warto uzupełnić już teraz i nie ryzykować sytuacji, w której utraci się którąś z nagród poprzez własne zaniedbanie.

Oczywiście w ostatnich tygodniach Aurum Dust pracowało nie tylko nad kwestiami organizacyjnymi. Deweloperom udało się zakończyć prace nad efektami specjalnymi. Obecnie trwają prace m.in. nad animowaniem ukończonych bohaterów, poprawkami w interfejsie użytkownika oraz przeniesieniem do gry mapy jej świata. Każdy krok przybliża twórców do stworzenia pierwszego, w pełni grywalnego prototypu Ash of Gods.

Szczegółowe informacje na temat kwestii organizacyjnych związanych z Kickstarterową kampanią Ash of Gods znajdziecie tutaj.


Settlers? 4: Gold Edition, The - kupuj bez DRM na GOG.com!