The Elder Scrolls Online: Horns of the Reach: poznajcie Domihausa

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 08.08.2017 02:02

W The Elder Scrolls Online: Horns of the Reach stawimy czoło napadom na Pogranicze, za którymi stoi Klan Strasznego Rogu. Jego przywódcą jest Domihaus Zakrwawione-Rogi - poznajcie bliżej sylwetkę tego potężnego minotaura.

Charakterystykę lidera Klanu poznajemy z opisu jego patriarchy, Gheriga Byczejkrwi:

[Domihaus] jest za dwa razy większy ode mnie i trzy razy szerszy - ten wielki okrutnik nie potrzebuje sprytu, by pokonać jakiegokolwiek śmiertelnika. Jego oczy przypatrywały się moim krokom, odbijając ostrą krawędź światła księżyca. Jego spojrzenie, podobnie jak moje, było bardziej zaciekawione niż ostrożne. Wiedźmokruk łagodnie intonował pieśń o bestii, która nabiła bliźniacze księżycy na swoje rogi, jednakże bez względu na to, jakie imponujące wrażenie sprawiał ten minotaur, wydawało się to być osiągnięciem wykraczającym poza możliwości istory z krwi i kości. Zacząłem się zastanawiać, czy wybrałem właściwą drogę czy odczytałem wróżbę niewłaściwie.

Więcej informacji na temat Domihausa znajdziecie tutaj. Przypominamy przy tym, że Horns of the Reach pojawi się na serwerach The Elder Scrolls Online już 14 sierpnia!