The Elder Scrolls Online: Horns of the Reach już dostępne!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 16.08.2017 00:47

Na serwerach The Elder Scrolls Online pojawiła się już nowa aktualizacja, która wprowadziła do gry dodatek Horns of the Reach. Głównymi atrakcjami tego DLC są dwa wymagające lochy: Bloodroot Forge oraz Falkreath Hold.

Każdemu z nich poświęciliśmy już trochę miejsca na naszych łamach, jednakże gwoli przypomnienia:

Bloodroot Forge

Przepełnieni nienawiścią i żądzą zemsty synowie Pogranicza odkryli Bloodroot Forge, miejsce, w którym skrywa się przerażająca tajemnica. Poświęcony dzikim i nieskrępowanym siłom ołtarz potrafi nadać wyznawcy straszną moc. Wejdź w głąb lochu, aby powstrzymać lud Pogranicza i ich sprzymierzeńców, minotaurów, zanim będzie za późno.

Falkreath Hold

Obrony Falkretu zostały przełamane. Minotaury i ich sprzymierzeńcy, ludzie Pogranicza, nie dają za wygraną, rzucając kolejne fale żołnierzy przez zniszczone mury. Bastion Falkretu niebawem upadnie. Zbierz wokół siebie najbardziej zaufanych towarzyszy i rusz do boju. Jesteście ostatnią linią obrony.

Dodatek Horns of the Reach jest częścią abonamentu ESO Plus. Pakiet ten można również kupić w sklepie Crown Store w grze za 1500 crowns. Więcej informacji na temat DLC znajdziecie jego oficjalnej stronie.