The Elder Scrolls Online: nowe informacje o dodatku Clockwork City

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 13.09.2017 11:49

Pogranicze stanęło w ogniu, a tymczasem twórcy The Elder Scrolls Online szykują dla graczy kolejne wyzwania. Jeszcze tej jesieni do sprzedaży trafi dodatek Clockwork City, dlatego deweloperzy z ZeniMax Online Studios postanowili opowiedzieć o nim nieco więcej.

Clockwork City zabierze nas w podróż do zupełnie nowego miejsca - tytułowego Mechanicznego Miasta. Stworzoną przez Sothę Sila fortecę mogliśmy już odwiedzić w The Elder Scrolls III: Tribunal oraz podstawowej wersji The Elder Scrolls Online, jednakże dopiero nowe DLC pozwoli nam poznać to miejsce jak nigdy dotąd! Mechaniczne Miasto pełne jest różnych cudów. To nie tylko ruchome budynki, ale nawet mechaniczni mieszkańcy!

Wszystko to jest tylko tłem dla nowego wątku fabularnego, w którym zostaniemy wplątani w kolejne intrygi pomiędzy daedrycznymi książętami. Nowa przygoda swoim rozmachem dorównuje historiom opowiedzianym w dodatkach Dark Brotherhood oraz Thieves Guild. W trakcie tej wyprawy zmierzymy się z dwoma nowymi bossami, przemierzymy 12-osobowe Trialowe podziemie, a także uzyskamy mozliwość skorzystania z zupełnie nowego systemu Transmutacji traitów.

Jako się rzekło, Clockwork City zawita na serwery The Elder Scrolls Online jeszcze tej jesieni. Dodatek będzie dostępny za darmo dla posiadaczy abonamentu ESO Plus. Pozostali gracze będą mogli dokonać zakupu w Crown Store. Warto zaznaczyć, że Clockwork City nie wymaga posiadania ostatniego DLC pt. Morrowind, a jedynie podstawową wersję gry.

Więcej informacji na temat Clockwork City uzyskacie tutaj.