Poszukiwania - nowy, cyfrowy komiks Overwatch już dostępny

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 02.10.2017 09:31

Blizzard kontynuuje proces uzupełniania uniwersum Overwatch poprzez historie opowiadane poprzez darmowe, cyfrowe komiksy. Najnowszy z nich zatytułowany Poszukiwania właśnie zawitał do sieci.

Nowy komiks opowiada o niecodziennym sojuszu pewnej rosyjskiej agentki z omnikiem, który ma na celu odnalezienie hakerki Sombry.

Aleksandra Zarianowa otrzymuje niezwykle ważną misję: musi wyeliminować największe zagrożenie dla Rosji, nieuchwytną hakerkę o pseudonimie Sombra. W trakcie pogoni Zaria przemierza cały świat, lecz żaden z jej kontaktów nie jest w stanie udzielić jej informacji. Gdy poszukiwania spełzają na niczym, Aleksandra nie ma wyjścia i musi wbrew własnej woli połączyć siły z pewnym omnikiem. Mimo spięć nieoczekiwani sojusznicy powoli przybliżają się do celu nieświadomi, jakie tajemnice przyjdzie im wkrótce odkryć...

Scenariusz komiksu stworzył Andrew Robinson z Blizzarda, natomiast za jego wizualną stronę odpowiadają Joelle Sellner i Kate Niemczyk. Poszukiwania są dostępne w polskiej wersji językowej pod niniejszym adresem.