Thea 2: The Shattering ufundowana na Kickstarterze! Znamy nowy, dodatkowy cel kampanii

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 07.10.2017 12:45

Dziewięć dni przed zakończeniem kampanii na Kickstarterze Thea 2: The Shattering przekroczyła próg £40 tys., co oznacza, że crowdfundingowa zbiórka zakończy się powodzeniem. Twórcy gry od razu zaprezentowali nowy, dodatkowy cel akcji.

Otóż jesli w ciągu półtora tygodnia projekt podwoi liczbę zebranych środków, darmowe, popremierowe DLC zostaną znacząco rozszerzone. W takim wypadku można liczyć na nową rasę, nowe bóstwo, nowy wątek główny historii i dodatkowe utwory muzyczne i oraz ilustracje wydarzeń. Zanim jednak to nastąpi, gra będzie toczyć się o zebranie £60 tys., co zagwarantuje pełniejsze udźwiękowienie Thea 2 oraz dodatkowe ilustracje tła.

W międzyczasie warto zapoznać się z poprawioną wersją demonstracyjną mini-gry karcianej, za pomocą której w Thea 2: The Shattering rozwiązywane są wszystkie konflikty, a także nowym zwiastunem przedstawiającym kolejne bóstwo z panteonu świata gry: pana cieni Chorsa.

Crowdfundingowa zbiórka na rzecz Thea 2: The Shattering zakończy się 17 października. W chwili obecnej na koncie projektu znajduje się £41,8 tys.