Znamy datę premiery i wstępne zadanie The Elder Scrolls Online: Clockwork City - News | Gry PC.EnklawaNetwork.pl

Znamy datę premiery i wstępne zadanie The Elder Scrolls Online: Clockwork City

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 10.10.2017 08:20

ZeniMax Online Studios zapowiedziało oficjalną datę premiery Clockwork City - kolejnego rozszerzenia The Elder Scrolls Online. Omówiło również zadanie wstępne, w które można zagrać już teraz - i to całkowicie za darmo!

Nowe DLC zadebiutuje na serwerach gry 23 października na PC/Mac i 7 listopada na PlayStation 4 i Xbox One. Dodatek będzie bezpłatny dla członków ESO Plus i dostępny do zakupu za 2000 Crowns w Crown Store w grze.

Oprócz podstawowej wersji, dostępny będzie także Clockwork City Collector’s Bundle, w cenie 4000 crowns w Crown Store w grze. Pakiet ten zawierać będzie DLC, chowańca Clockwork Skeevaton, wierzchowca Kagouti Fabricant i pięć koronnych zwojów doświadczenia.

Jeśli zaś chodzi o zadanie wstępne, oddajmy głos jego twórcom:

Prominentni wróżbici, uczeni i archeolodzy są zabijani przez ich własne cienie – to ty musisz zbadać te zabójcze ataki. Na początek przejdź do siedziby dowolnej lokalnej gildii magów w Tamriel i znajdź notatkę na stole, zatytułowaną „Order of the Eye Dispatch.” Przeczytaj ją, aby otrzymać zadanie „Of Knives and Long Shadows” i rozpocząć nową przygodę.

Nagrodą za przejście tej misji jest memento „Clockwork Obscuros” na stałe dodane do interfejsu kolekcji.

To jak, zamierzacie odwiedzić Mechaniczne Miasto?


Banner Saga 3: Legendary Edition - kupuj bez DRM na GOG.com!