Vaporum: nowy patch dostępny, kolejna klasa oraz drzewko umiejętności w drodze

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.10.2017 21:53

Od premiery Vaporum nie minęły jeszcze dwa tygodnie, a tymczasem twórcy gry uraczyli nas nowym, dość ważnym patchem. Zapowiedzili również nową klasę postaci oraz drzewko umiejętności.

Jeśli chodzi o patcha, to naprawia on szereg błędów, ułatwia rozgrywkę poprzez dodanie drobnych funkcjonalności oraz balansuje nieco poziom trudności. Z pełną listą zmian można zapoznać się na Steamie.

Co do nowego Rig (klasy) oraz Circuit (drzewka umiejętności), to na razie nie wiemy zbyt wiele. Wszystko dlatego, że Fatbot Games postanowiło... umożliwić graczom uczestnictwo w projektowaniu nowości! Słowem kluczem w obu przypadkach jest "unikatowość". Jeśli macie ciekawe pomysły na wniesienie do gry odrobiny świeżości poprzez nową profesję lub umiejętności, to nie wahajcie się powiadomić o tym deweloperów!

Na koniec warto wspomnieć również o sondzie, w której twórcy gry pytają swoich fanów o ocenę poziomu trudności Vaporum. Wyniki ankiety wpłyną na kolejne aktualizacje gry, więc należy ją wziąć na poważnie. Swoje zdanie możecie wyrazić pod niniejszym adresem.