Darmowy zestaw broni do The Surge już dostępny

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 12.10.2017 20:45

Zgodnie z obietnicą Deck 13 postanowiło wzbogacić dostępny w The Surge arsenał broni o dziesięć nowych, śmiercionośnych “zabawek”. Wszystko za sprawą darmowej aktualizacji pt. Fire & Ice Weapon Pack.

Darmowe DLC zawiera 10 nowych typów broni – 5 wykorzystujących element ognia i 5 z elementem lodu. Aby je zdobyć, trzeba będzie stoczyć o nie walkę.

Pierwiastek ognia reprezentuje broń oznaczona znakiem MG. To zaawansowane uzbrojenie, wykorzystujące najnowszą technologię, jest bardziej zabójczą wersją produktów CREO, przeznaczonych do tłumienia zamieszek. Wrogowie zaatakowani tą bronią odnoszą nie tylko wysokie obrażenia fizyczne, ale również obrażenia od ognia. Jeśli kilkukrotnie zadasz ciosy przeciwnikom humanoidalnym tą rozgrzaną do czerwoności bronią, dojdzie do potężnego wybuchu.

Kolejną nowością w DLC jest uzbrojenie wykorzystujące technologię chłodzenia! Te prototypowe narzędzia CREO zostały stworzone w laboratoriach badawczych firmy z myślą o misjach kosmicznych. Uzbrojenie miało posłużyć do testowania materiałów w lodowatych mrokach kosmosu i zostało przystosowane do działania w wyjątkowo niskich temperaturach. Narzędzia te nie są przeznaczone do walki, dlatego zadają niskie obrażenia fizyczne, ale za to wysokie obrażenia od niskiej temperatury. Kiedy korzystasz z tej broni, twoja żywotność jest większa.

Wspomnianą paczkę można pobrać stąd. A to dopiero początek, bowiem jeszcze w tym roku pojawi się specjalne DLC dla The Surge pt. A Walk in the Park. Otrzymamy wówczas dostęp do nowych typów broni, zmierzymy się z nowymi przeciwnikami, a przy tym zbadamy teren opuszczonego parku rozrywki.