ELEX - nowa gra studia Piranha Bytes - już w sprzedaży!

Długie oczekiwanie wielu fanów cRPG-ów wczoraj dobiegło końca. Najnowsza gra niemieckiego studia Piranha Bytes pt. ELEX w końcu zawitała do sklepów na całym świecie!

W swoim najnowszym dziele deweloperzy serii Gothic oraz Risen zabierają nas do zupełnie nowego świata - Magalanu. Świata, nota bene, post-apokaliptycznego... W ELEX-ie nie zetkniemy się jednak z rad-skorpionami ani innymi produktami nuklearnej zagłady. Magalan został bowiem spustoszony przez meteoryt, który wprawdzie przyniósł śmierć większości planety, ale również tytułową substancję. To właśnie ona otwiera przed ludzkością zupełnie nowe możliwości...

Elex to gra z gatunku action RPG, stworzona przez wielokrotnie nagradzanych autorów serii Gothic – studio Piranha Bytes. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science fantasy. Gracz trafia do olbrzymiego, pozbawionego ekranów wczytywania świata, w którym czekają na niego intrygujące postacie, zmutowane stworzenia, trudne decyzje i mnóstwo wartkiej akcji.

ELEX jest już dostępny w pełnej, polskiej wersji językowej, co jest zasługą wydawnictwa CDP.pl. Grę można nabyć w większości sklepów oferujących cyfrową rozrywkę, m.in. na GOG.com.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: