SW: TOR: aktualizacja United Forces już dostępna

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 12.11.2017 18:27

Na serwerach Star Wars: The Old Republic pojawiła się już darmowa aktualizacja zatytułowana United Forces. Za jej sprawą gracze rozrzuceni po kilkunastu serwerach zostali "zjednoczeni" na pięciu megaserwerach.

BioWare tłumaczy zmianę chęcią zwiększenia liczby graczy na tych samych serwerach, dzięki czemu można ponownie połączyć swe siły ze starymi znajomymi. Aby zachęcić do gry, każdy kto uruchomi Star Wars: The Old Republic przed 27 listopada i skorzysta z odświeżonego narzędzia Group Finder może liczyć na następujące nagrody:

  • Zalogowanie się do gry odblokowuje Mini Mogul NM-1 Mini-Pet - miniaturkę łazika bojowego znanego z Operacji Karagga’s Palace.
  • Towarzysz Darth Hexid - brutalny Sith dołączy do każdego, kto do 27 listopada ukończy co najmniej trzy misje PvP lub PvE znalezione za pomocą usług Group Finder.
  • Dwa nowe achievementy: United Forces Group Recon przyznawane jest za ukończenie trzech akcji PvE przy pomocy narzędzia Group Finder, natomiast United Forces Warzone Recon przyznawane jest za to samo, lecz w trybie PvP.

Ponadto do 16 listopada każdy gracz może liczyć na podwójne XP oraz Command XP. Warto chyba zatem wrócić do Star Wars: The Old Republic i sprawdzić, co ma do zaoferowania aktualizacja United Forces.


Realms of Arkania 3 - kupuj bez DRM na GOG.com!