Larian Studios podsumowuje pierwsze trzy miesiące Divinity: Original Sin II, Patch 5 wydany

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 07.12.2017 02:59

Od premiery Divinity: Original Sin II minęły już prawie trzy miesiące. Dla Larian Studios był to bardzo dobry okres, czym Belgowie chwalą się w najnowszym raporcie.

Deweloperzy podzielili się takimi liczbami jak oceny gry, liczba sprzedanych kopii czy przeciętny czas rozgrywki. W międzyczasie Divinity: Original Sin II zebrało mnóstwo świetnych recenzji i zostało nominowane do wielu nagród. Niezwykle aktywna okazała się przy tym społeczność modderska, która stworzyła już ponad tysiać różnorodnych, fanowskich modyfikacji gry! Część z nich można zobaczyć na poniższym nagraniu.

Na filmie pojawia się również wzmianka o Patchu 5, który właśnie trafił do sieci. Warto bowiem zaznaczyć, że choć ego Belgów było w ostatnim czasie mile łechtane pochwałami, to jednak ci nie spoczęli na laurach. Nowa aktualizacja wprowadza do gry szereg usprawnień oraz usuwa znaczącą liczbę błędów. Z pełną listą zmian zapoznacie się turaj.

Mało? W takim razie zachęcam do zapoznania się z kompletnym podsumowaniem ostatnich trzech miesięcy w wykonaniu Larian Studios. Znajdziecie je na Kickstarterze.