GOG.com prezentuje postanowienia noworoczne i... duże przeceny!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 11.01.2018 09:07

Nowy rok to dla wielu z nas czas noworocznych postanowień. Nie inaczej jest w przypadku GOG.com, które w 2018 r. zamierza pomóc graczom w realizacji wielu różnych celów... Na początek zaserwowało więc dużą obniżkę na wiele tytułów ze swojego katalogu!

Informacja prasowa GOG.com:

Nikt nie powiedział, że w nowym roku będzie lepiej i łatwiej, ale dobre postanowienia noworoczne zdecydowanie mogą w tym pomóc. Zwłaszcza jeśli użyjesz gier, jako motywacji!

Z myślą o tym przygotowaliśmy niezwykłą mieszankę klasycznych tytułów oraz najlepszych gier 2017 roku, które zdobędziesz nawet do 90% taniej! Wszystkie oczywiście w wersjach bez DRM. Sprawdź nasze growe postanowienia noworoczne na GOG.com i zmotywuj się do działania przy pomocy takich tytułów, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon - GOTY (-60%), Divinity: Original Sin 2 (-10%), Absolver (-33%), Day of the Tentacle Remastered (-75%), Theme Hospital (-75%), Ruiner (-33%), We Are The Dwarves (-90%) i wielu innych.

Na naszej stronie codziennie znajdziesz nowe postanowienie noworoczne i polecane tytuły, które pomogą Ci je spełnić, niezależnie czy w 2018 roku planujesz zacząć chodzić na siłownię, czy przejąć kontrolę nad światem.

Wyprzedaż trwa do 15 stycznia, godz. 23:59.

A jak tam wasze postanowienia noworoczne?


The Book of Unwritten Tales - kupuj bez DRM na GOG.com!