Wiedźmi Las - nowy dodatek do Hearthstone oficjalnie zapowiedziany, kinowy zwiastun zaprezentowany!

Blizzard nie pozwala nudzić się fanom swojej sztandarowej karcianki. Deweloper zapowiedział właśnie kolejny dodatek do Hearthstone'a, o wiele mówiącym tytule - Wiedźmi Las.

Rozszerzenie oznacza oczywiście zupełnie nowy wątek fabularny. Czego się po nim spodziewać? Poczytajcie...

Między Gilneas a pradawną knieją górującą nad murami miasta przez lata utrzymywał się niełatwy pokój. Życie mieszkańców toczyło się normalnym biegiem w cieniu złowrogich, leśnych gigantów. Gilneanom daleko jednak do zwykłych ludzi, dlatego wkraczali między drzewa bez lęku.

Tak było zanim ciemność opanowała serce kniei... zanim zapadła klątwa Wiedźmiego Lasu!

Nieprzenikniona mgła przykryła kręte ścieżki. Powykrzywiane drzewa łapczywie wyciągają gałęzie ku zbłąkanym wędrowcom. Przerażeni nieszczęśnicy opowiadają później o bezkształtnych cieniach przemykających wśród nienaturalnych oparów. Zdarza się, że w najczarniejszych godzinach nocy Gilneanie widzą mrożące krew w żyłach postacie w samym mieście – błąkają się po wąskich alejkach i spowitych mgłą, brukowanych uliczkach.

Podróżnicy, którzy lekkomyślnie zapuszczają się po zmroku za mury miasta, prosto w dziką knieję, już stamtąd nie wracają. Wiedźmi Las nie oszczędza nikogo!

...i zobaczcie. Blizzard przygotował bowiem kinowy zwiastun Wiedźmiego Lasu i, podobnie jak w przypadku podobnych produkcji, stworzył naprawdę niezwykły film. Obejrzyjcie zresztą sami.

Hearthstone: Wiedźmi Las to m.in. 135 nowych kart! Po premierze rozszerzenia, która odbędzie się w kwietniu, wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać za darmo losową legendarną kartę klasową, a także trzy pakiety kart z Wiedźmiego Lasu. Szczegółowe informacje na temat najnowszego dodatku do Hearthstone'a znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: