Premiera Neverwinter Nights: Enhanced Edition już dziś!

Zgodnie z zapowiedzią Beamdog wydał dzisiaj Neverwinter Nights: Enhanced Edition. Odświeżona wersja hitu sprzed lat oferuje nie tylko poprawę aspektów technicznych, ale również duże wsparcie dla fanowskich modyfikacji!

Nowa odsłona nie wprowadza zmian fabularnych do doskonalej znanej kampanii, która rozgrywa się na obszarze rozciągającym się od tytułowego miasta przez odległe, północne rubieże Faerunu po głębokie i śmiertelnie niebezpieczne tunele Podmroku. W skład Neverwinter Nights: Enhanced Edition wchodzą bowiem:

 

Oryginalna kampania Neverwinter Nights: rzuć się w sam środek świata intrygi, zdrady i czarnej magii dzięki Neverwinter Nights. Zwiedzaj niebezpieczne miasta, przemierzaj pełne potworów lochy i udaj się na niezbadane bezdroża w poszukiwaniu lekarstwa na straszliwą chorobę nękającą miasto Neverwinter.

Dwa dodatki:
Shadows of Undrentide: w ruinach Undrentide czeka cię całkiem nowa przygoda! Twój mistrz polecił ci zdobyć cztery starożytne artefakty. Opuść Srebrne Marchie i odkryj tajemnice starożytnej, czarodziejskiej cywilizacji.
Hordes of the Underdark: kontynuuj przygodę rozpoczętą w dodatku Shadows of Undrentide i udaj się do straszliwych lochów Undermountain, gdzie gromadzi się pradawne zło.
Trzy moduły premium:
Odkryj ponad 40 godzin nowych historii i wypróbuj setki modułów stworzonych przez innych członków społeczności!

  • Kingmaker
  • ShadowGuard
  • Witch’s Wake

Zestaw narzędzi Aurora: stwórz swój własny świat pełen niepowtarzalnych potworów, przedmiotów, pułapek, potyczek i ustawień. Dziel się swoimi dziełami z całą społecznością Neverwinter Nights. (tylko dla systemu Windows)
Klient mistrza podziemi: zostań mistrzem gry! Przejmij kontrolę nad potworami, stworzeniami i postaciami, które staną na drodze twoich graczy.

Jakich nowości spodziewać się po tej edycji? Ich lista przedstawia się następująco:

  • Poprawiona grafika: twój portret, pasek walki, ekwipunek oraz inne elementy interfejsu automatycznie dopasowują się wielkością do wybranej rozdzielczości (nawet 1080p i 4k).
  • Zaawansowane opcje graficzne: technologia pixel shader oraz efekty przetwarzania końcowego odpowiadają za szczegółowy, ostry obraz. Dostosuj kontrast, jaskrawość oraz głębię ostrości według własnych upodobań.
  • Usprawnienia społeczności: Twórcy pierwotnej gry połączyli siły z najważniejszymi członkami społeczności Neverwinter Nights, aby stworzyć ważne dla fanów usprawnienia wspierające graczy, mistrzów gry oraz modderów.
  • Kompatybilność ze starszymi wersjami: nowa edycja obsługuje zapisy gry, moduły oraz mody z pierwotnej wersji Neverwinter Nights. Czeka na was całe mnóstwo zawartości stworzonej przez fanów!

Beamdog obiecuje, że Neverwinter Nights: Enhanced Edition nie tylko otworzy Faerun na nowe pokolenie graczy, ale także wskrzesi jedną z najprężniejszych społeczności modderskich w historii gamingu. Czy tak się stanie? Czas pokaże.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition można nabyć na Steamie w cenie 71,99 zł. Na GOG.com gra Beamdoga jeszcze nie zadebiutowała, ale wydaje się to jedynie kwestią czasu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.