Skyrim VR już dostępna na SteamVR!

W tym roku Skyrim będzie obchodziło już siódme urodziny, jednakże ostatnia gra z serii The Elder Scrolls nie zważa na swój wiek i podbija kolejne rynki. Dziś rusza na podbój PC-towej rzeczywistości wirtualnej!

W listopadzie ubiegłego roku The Elder Scrolls V: Skyrim VR zadebiutowało na platformie PlayStation VR. Teraz planuje podbić serca VR-owych PC-towców, począwszy od poniższego zwiastuna.

 

Warto zaznaczyć, że Skyrim VR to pełna podstawowa wersja gry, a także wszystkie jej oficjalne dodatki - Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn - w jednym pakiecie. Całość wspomagana jest specjalnym systemem sterowania, przygotowanym z myślą o VR, dzięki któremu gracze mogą się poruszać, ciąć i uderzać przeciwników, oraz rzucać potężne zaklęcia, wykonując prawdziwe ruchy.

Skyrim VR można kupić na Steamie w cenie 259,99zł. Pierwsze opinie graczy są bardzo pozytywne, więc kto wie, czy leciwa gra Bethesdy nie zawojuje kolejnego rynku?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.