Pillars of Eternity II: Deadfire już w sprzedaży!

Blisko półtora roku po zakończeniu crowdfundingowej zbiórki na Figu nadszedł dzień, na który czekało wielu fanów klasycznych, izometrycznych cRPG-ów. Otóż Pillars of Eternity II: Deadfire jest już w sprzedaży!

Kontynuacja całkiem udanego Pillars of Eternity zabiera nas w podróż do odległego Archipelagu Martwego Ognia, gdzie czeka nas iście piracka przygoda w oldschoolowych stylu.

 

Zanurz się w trybie dla jednego gracza i doświadcz pełni przyjemności płynącej z gry RPG. Korzystająca z najnowszych technologii i nowinek gra opiera się na klasycznej rozgrywce wzorowanej na D&D, oferując przy tym ulepszoną warstwę wizualną, zaawansowaną mechanikę oraz zupełnie nowy, pieczołowicie przygotowany świat, w którym każdy wybór ma znaczenie.

Odkryj nowy region Martwego Ognia – osobiście wyznacz kurs, aby zwiedzić skrywające bogactwo wyspy egzotycznego archipelagu. Poznaj nowe miejsca, obcuj z mieszkańcami i daj się pochłonąć ogromowi zadań, które czekają na Ciebie w każdym porcie.

Stwórz drużynę i dobierz towarzyszy – wybierz spośród 7 różnych postaci, które pomogą Ci w zadaniu. Każdemu z nich możesz przypisać wiele klas oraz zaawansowanych umiejętności. Bądź świadkiem rozwoju ich relacji dzięki nowemu systemowi towarzyszy.

Prowadź statek przez morza – pomyśl o nim jak o twierdzy, nie jak o prostym środku transportu. Ulepszaj statek oraz drużynę i zdecyduj, które umiejętności rozwiniesz, by pokonać niebezpieczeństwa, które napotkasz na swojej drodze.

Z okazji premiery Obsidian zaprezentował nowy zwiastun gry, który możecie obejrzeć poniżej.

Pillars of Eternity: Deadfire można nabyć w wielu punktach cyfrowych i fizycznej dystrybucji, m.in. na GOG.com.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.