ESO: Summerset: poznajcie Valsirenn

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:

W The Elder Scrolls Online: Summerset po raz pierwszy przyjdzie nam eksplorować wyspę Artaeum, należącą do legendarnego Zakonu Psijyków. Jedną z postaci, jaką wówczas poznamy, będzie niejaka Valsirenn.

Owa czarodziejka jest niewątpliwie fascynującą merką. Kilka informacji na jej temat dowiadujemy się z pewnego listu:

Jak wiesz, Valsirenn dołączył do Zakonu Psijyków niedługo po tym, jak zobaczyłeś potencjał w tej młodej Elfce Wysokiego Rodu. Trudno mi uwierzyć, że Valsirenn był kiedyś młody i niedoświadczony, ale oczywiście rozmawiamy o czasach, które miały miejsce ponad trzysta lat temu. Wówczas nasza wyspa Artaeum wciąż unosiła się przy wybrzeżu Summersut, kiedy jeszcze Zakon nie podjął decyzji o ukryciu jej przed światem. O ile mi wiadomo, Valsirenn należała do najlepszych i najmędrszych swoich czasów, dzięki czemu mogła wybrać jedną z wielu dróg, jakie stanęły przed nią otworem. Wydaje się jednak, że nie skorzystała nawet z możliwości tradycyjnego roku i dnia na przemyślenie propozycji, lecz od razu zaakceptowała twoje zaproszenie do wstąpienia w szeregi Zakonu - podobnie jak ja wiele lat później.

Chcecie wiedzieć więcej o Valsirenn? W takim razie zapoznajcie się z pełną treścią listu, który opublikowano tutaj. Pamiętajcie, że premiera ESO: Summerset nastąpi już 21 maja.