Neverwinter: Ravenloft oficjalnie zapowiedziane! - News | Gry PC.EnklawaNetwork.pl

Neverwinter: Ravenloft oficjalnie zapowiedziane!

Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: 13.05.2018 04:44

Cryptic Studios oraz Perfect World Entertainment oficjalnie zapowiedziały kolejny dodatek do ich sztandarowego MMO - Neverwinter. Po egzotycznej wyprawie do Dżungli Chult nadszedł czas na wizytę... w zamku Ravenloft!

W Neverwinter: Ravenloft Vistani pomoże nam w dostaniu się do Podsfery Strachu, tym samym otwierając wrota Barovii. Naszym celem będzie zbadanie klątwy, która sprowadziła do tej krainy najstraszniejsze spośród potworów. W walce z nimi pomocna okaże się niewątpliwie nowa mechanika Monster Hunt, za sprawą której cykl dnia i nocy nabierze nowego znaczenia. Ostatecznie przyjdzie nam się również spotkać z samym Strahdem von Zarovichem - panem tytułego zamku Ravenloft.

Premiera Neverwinter: Ravenloft została zapowiedziana na 26 czerwca. Przy okazji zapowiedzi do sieci trafił poniższy teaser, choć nie ujawnia on zbyt wielu informacji na temat dodatku.

Na dzień dzisiejszy to wszystko, co wiemy o Neverwinter: Ravenloft. W najbliższych dniach deweloperzy planują jednak przeprowadzić kilka streamów związanych z dodatkiem, które zapewne uzupełnią naszą wiedzę o wiele nowych, interesujących informacji.


Phantom Doctrine - kupuj bez DRM na GOG.com!